У СЛАВУТІ НА РІЧЦІ ГОРИНЬ БУДУЮТЬ МІКРО-ГЕС

На р.Горинь по вулиці Богдана Хмельницького триває будівництво мікрогідроелектростанції потужністю до 200 КВт для виробництва екологічно чистої електроенергії.

Славутчани цікавилися вищезазначеним будівництвом. Тому, поспілкувавшись із представником ТОВ”Славгідро”, технічним консультантом Віктором  Бойко надаємо наступну інформацію.

– Будівництво мікро-ГЕС останнім часом набирає популярності. Перед тим, як розпочати зведення мікрогідроелектростанції відбувається детальне вивчення технічних характеристик, проведення екологічних експертиз, аби уникнути погіршення стану берегів, русла та дна річки, зміни швидкості течії, замулення, погіршення показників вмісту кисню, температури води, падіння рівня ґрунтових вод, обміління на нижніх створах влітку тощо.

Ми  відповідально  підійшли до проектних робіт та будівництва мікро-ГЕС

 Технології постійно вдосконалюються. Малі ГЕС не забруднюють воду. Сучасні турбіни, виготовлені відповідно до стандартів захисту навколишнього середовища, насичують воду киснем, що сприяє збереженню риби, запобігають утворенню паводків, не допускають забруднення водойм завдяки фільтрам.

ГЕС працюватиме в автоматичному режимі, дотримуючись санітарних мінімумів. Робота станції припинятиметься при зниженні рівня води, не забираючи її у річки. Ми не маємо наміру шкодити довкіллю. Навпаки, розчистимо русло ріки, встановлення гідроелектростанції сприятиме підняттю рівня води у річці в околицях та рівня води в колодязях, – зазначив Віктор Миколайович.

Розвиток альтернативних джерел енергії з часом зможе вирішити проблему із забезпеченням достатньої кількості екологічно-чистої електроенергії для внутрішніх потреб.

P.S. Вироблену електроенергію, яка спрямовуватиметься в загальну систему України, купуватиме Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).

Щорічні відрахування до міського бюджету складатимуть понад 1 млн. гривень. Ці кошти будуть спрямовані на розвиток Славутської міської ОТГ.

Завершиться будівництва мікро-ГЕС наприкінці 2019 року.

Прес-служба Славутського МВК

One thought on “У СЛАВУТІ НА РІЧЦІ ГОРИНЬ БУДУЮТЬ МІКРО-ГЕС

Comments are closed.