ЗАПРОПОНУЙ ІДЕЮ! ЗРОБИ МІСТО КРАЩИМ!

Спливає термін подачі проектів Громадського бюджету на 2020 рік. Залишилось 28 днів! До уповноваженого відділу звернулося лише 3 жителі міста за роз’ясненнями.

Невже у наших містян закінчилися ідеї щодо того, як можна витратити 700 тисяч гривень? Чи, може, всі за звичкою відкладають на останній день?

Нагадуємо, що отримати консультації щодо процедури подання проектів Громадського бюджету та подати сам проект  можна як у виконавчому комітеті Славутської міської ради,  так і у адміністраторів ЦНАП.  Або використати більш зручний та сучасніший спосіб – у режимі он-лайн через платформу «Громадський бюджет Славутської міської ОТГ», яка розміщена на сайті міста (https://slavuta-mvk.gov.ua).

До слова, Громадський бюджет – це частина коштів, спрямованих на реалізацію ідей громадян щодо будівництва дитячих та спортивних майданчиків, реконструкції скверів та парків, зон відпочинку, місць загального користування тощо.

Шановні славутчани, жителі сіл Варварівка та Голики! Усі ваші креативні ідеї можуть бути втілені у життя Славутської міської ОТГ. Подавайте свої заявки та згуртовуйте навколо себе команду, яка підтримує вас та голосуватиме за ваш проект!

Зміни починаються з кожного з нас!

Л. Максімова, головний спеціаліст управління економічного розвитку Славутського МВК