ОПЕРАТИВКА КОМУНАЛЬНИХ СЛУЖБ

За минулий тиждень, з 22.04 по 29.04.2019 року працівниками КП «Славутське УВКГ» були виконані наступні роботи:

1. Після  завантаження нового фільтруючого елемента у фільтр для  знезалізнення води –  ФОВ 3.2 № 5 та проведення всіх необхідних регламентних робіт фільтр був введенний в експлуатацію. Для довідки: ФОВ – фільтр освітлювальний вертикальний призначений для доочистки води централізованих систем і нецентралізованого питного водопостачання, а також очищення води поверхневих і підземних джерел водопостачання, до значень показників якості очищеної питної води. Фільтр є зварною закритою місткістю із сталі, усередині якої розташовані трубопроводи і завантаження (фільтруючий елемент), а також система регенерації фільтруючого елементу).

2. Проводились роботи із відновлення працездатності, очищення та промивки каналізаційних мереж на вулицях: Я.Мудрого, Зарічна, Козацька, Сокола, Здоров’я та ін. 

3. Відремонтована запірна засувка діаметром 32 мм. на вул. Невського, 38.

4. Проводиться ремонт колодязів інженерних комунікацій та засувок запірної арматури на вулицях: Лісна, Сокола.   

5. Здійснено технічне обслуговування водокільцевого вакуумного насосу ВВН-25 №2 у машинному залі водонасосної станції № 2 (ВНС №2).

6. Гідродинамічною установкою «Аква Джет» проводились роботи із усунення особливо складних заторів каналізації на вулиці Сокола, 5а.  

7. Продовжуються  роботи із підключенню  нових абонентів до мережі централізованого водопостачання. Цього разу ,на вулицях:  Миру 70, Привокзальна 56, Гвардійська 20.

8. Здійснюється черговий етап підвищення ефективності використання та заощадження електроенергії – заміна ламп освітлення на світлодіодні у машинному залі ВНС-2.

Загалом протягом вказаного періоду аварійною службою УВКГ було здійснено 6 виїздів, пов’язаних з обслуговуванням та ремонтом водогінних мереж та 39 виїздів для обслуговування, ліквідації заторів та ремонту каналізації.

Адміністрація Славутського УВКГ висловлює щиру подяку всім небайдужим громадянам, які повідомляють про різного виду несправності магістральних каналізаційних та водогінних мереж.

Телефон аварійної служби (03842) 7-12-86  або  096-282-44-78.

Прес-служба Славутського МВК за інформацією УВКГ