ОПЕРАТИВКА КОМУНАЛЬНИХ СЛУЖБ

Минулого тижня, з 08.04 по 15.04.2019 року працівники КП «Славутське УВКГ» виконали наступні роботи:

1. 11 квітня близько 16 години, на перехресті вулиць Сокола та Лісна, через порив засувки запірного механізму стальної магістральної труби водогону діаметром 250 мм відбувся виток води. На жаль, внаслідок технологічних особливостей конструкції водогону, для ремонту цієї засувки необхідно було припинити водопостачання міста. Аварійною бригадою Славутського УВКГ були здійснені ремонтні роботи, які завершились о 21 годині. Після чого, було відновлено  постачання  води всім споживачам.

2. Відремонтовано абонентські врізки на вул. Набережна 55 та Б.Хмельницького 82.

3. На  вул. Сангушко, 24 було здійснено складний комплекс робіт із ремонту підвідного водогону діаметром 100 мм.. У наслідок тріщини було замінено 23 метра азбестоцементних труб на поліетиленові (ПЕ).

4. На жаль, вихідні дні були багаті на аварійні ситуації. Внаслідок виникнення свища у стальній трубі магістрального водогону діаметром 250 мм. на вулиці Садова, 5 розпочався виток води. Проведено аварійно-відновлювальні роботи.

5. Проводились роботи із відновлення працездатності, очищення та промивки каналізаційних мереж по вулицях: Соборності, Лісна, Миру, Сокола, та ін.

6. Усуненено собливо складні затори каналізації гідродинамічною установкою «AQUA JET» у самопливному колекторі  на вулиці Кузовкова.

Загалом протягом вказаного періоду аварійною службою УВКГ було здійснено 6 виїздів, пов’язаних з обслуговуванням та ремонтом водогінних мереж, та 36 виїздів  для обслуговування, ліквідації заторів та ремонту каналізації. У вихідні дні аварійними бригадами було здійснено 3  виїзди, пов’язаних з відновленням роботи каналізаційних мереж та два – водогінних.

Адміністрація Славутського УВКГ просить громадян повідомляти про всі випадки витоків води, несправностей магістральних каналізаційних мереж  в аварійну службу Славутського водоканалу за телефонами: 096 282 44 78 , (03842) 7 23 18.

Прес-служба Славутського МВК за інформацією УВКГ