СПОДІВАЄМОСЬ, ПРОДОВЖЕННЯ БУДЕ…

01.02.2019 року депутати Славутської міської ради, представляючи інтереси Славутської міської об’єднаної територіальної громади, звернулися до кандидатів у Президенти України із пропозицією укладання «Угоди про виконання зобов’язань Президента України».

Важливо усвідомлювати, що  громадяни країни, державні інституції мають виконувати законодавство України і, в майбутньому, виконувати положення Основного Закону держави.

Тільки у тісній співпраці з органами місцевого самоврядування можливо досягти успіху, а  неухильне виконання статей в т.ч. 142, 143 Конституції України  є гарантуванням реалізації передвиборчих платформ. Розвиток місцевого самоврядування – це запорука успіху і процвітання всієї країни.   Віримо, що Угода буде додатковим інструментом для кращого порозуміння між різними гілками влади та визначенням пріоритетів у розвитку кожного регіону. Депутати запросили кандидатів на пост Президента держави відвідати м. Славута і  гарантували своє сприяння у проведенні зустрічей із виборцями.

Отож маємо перші ластівки. 02.03.2019 року у нашому місті відбулася зустріч із кандидатом у Президенти України Русланом Кошулинським. 06.03.2019 року запропонована  «Угода про виконання зобовʼязань Президента України» з підписом Юлії Тимошенко  надійшла до Славутської міської ради (див. нижче).

Сподіваємось, продовження буде…

Прес-служба Славутського МВК