ПРО ПРОВЕДЕННЯ МІСЯЧНИКА З ОЗЕЛЕНЕННЯ, БЛАГОУСТРОЮ ТА САНІТАРНОЇ ОЧИСТКИ МІСТА

З метою поліпшення стану довкілля, забезпечення збереження та розширення площ зелених насаджень у місті, залучення громадськості, підприємств, організацій, навчальних закладів до впорядкування територій міста, відповідно до Закону України «Про благоустрій населених пунктів», п.20 ч 4. ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Провести з 15 березня по 26 квітня поточного року місячник з озеленення, благоустрою та санітарної очистки міста.

2. Рекомендувати керівникам підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, закладів охорони здоров’я, освіти, культури, торгівлі міста:

2.1. Видати відповідні накази щодо проведення санітарної очистки, благоустрою прилеглих та закріплених територій, приведення в належний стан споруд, здійснення ремонту, фарбування, побілки парканів, господарських будівель, інженерних споруд, малих архітектурних форм, проведення посадки дерев та декоративних кущів, відновлення і упорядкування квітників, клумб, газонів, проведення заліснення територій у межах прибережних захисних смуг, крутих схилів у місті.

2.2. Продовжити роботу зі створення нових зелених насаджень та реконструкції існуючих.

3. Громадянам міста, які проживають в приватному секторі, провести прибирання присадибних ділянок, прилеглих до них територій від сміття, будівельних матеріалів тощо.

4. Відділу муніципальної інспекції управління житлово-комунального господарства, енергозбереження, благоустрою та громадського порядку:

4.1. Проводити роз’яснювальну роботу серед населення міста щодо дотримання правил благоустрою, організувати та залучити підприємства, організації і установи до роботи по благоустрою прилеглих територій приватного сектору, прилеглих територій кооперативних будинків, будинків комунальної власності та будинків підприємств і організацій міста.

4.2. Забезпечити постійний контроль за дотриманням належного санітарного стану в місті. При виявленні порушень вживати заходи впливу згідно з чинним законодавством.

4.3. Звернутися з клопотанням до ДП «Славутське лісове господарство» з пропозицією взяти участь в проведенні місячника з озеленення, благоустрою та санітарної очистки міста шляхом надання посадкового матеріалу підприємствам, організаціям та установам, які беруть участь у заходах.

5. КП «Славутське ЖКО» (Яцюк В.В.):

– провести першочергові заходи по утриманню та ремонту доріг, об’єктів

дорожнього сервісу;

– провести грейдування вулиць без твердого покриття;

– відремонтувати діючі та змонтувати 1 нову автобусну зупинку;

– провести обрізку та зняття аварійних дерев;

– провести санітарну очистку вулиць та території міста;

– провести упорядкування газонів, клумб, квітників;

– відновити роботу непрацюючих ліхтарів вуличного освітлення на території міста;

– впорядкувати прилеглі території до багатоквартирних житлових будинків;

– облаштувати контейнерні  майданчики зі збору твердих побутових відходів декоративними кущами та деревами;

– провести роботи з благоустрою кладовищ, упорядкування  Меморіального комплексу «Поле пам’яті» та місць почесних поховань;

– вжити заходів для ліквідації стихійних звалищ відходів в межах міста, зонах масового відпочинку населення, на берегах водойм.

6. Управлінню освіти виконавчого комітету Славутської міської ради (Перепелиця Е.М.) провести у навчальних закладах акції «Плекаємо сад», «Рідному місту – турботу юних», здійснити організаційно-роз’яснювальну роботу з проведення природоохоронних заходів серед педагогічних колективів шкіл, інших навчальних закладів.

7. Рекомендувати Славутському районному управлінню Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області (Колесник Л.В.) забезпечити постійний контроль за належним санітарним станом в місті, в т.ч. за санітарним станом міського ринку, підприємств торгівлі та прилеглих до них територій. При виявленні порушень вживати заходи впливу згідно з чинним законодавством.

8. Робочій групі по перевірці стану благоустрою, самочинного будівництва та самовільного зайняття земельних ділянок, створеної відповідно до розпорядження міського голови від 10.03.2017р. № 45/2017-р:

8.1. Щоп’ятниці здійснювати перевірку санітарного стану міста і в понеділок підводити підсумки за минулий тиждень. Після підведення підсумків проведення місячника з озеленення, благоустрою та санітарної очистки міста, визначити 2 зразкових двори у приватному секторі та двох зразкових територій підприємств, установ та організацій.

8.2. Про підсумки проведення місячника з озеленення, благоустрою та санітарної очистки міста доповісти 20 травня 2019 року на нараді керівників підприємств, установ та організацій.

9. Рекомендувати директору Славутської міськрайонної філії Хмельницького обласного центру зайнятості (Пономарьов С.І.) залучати безробітних, що перебувають на обліку, до участі в місячнику з озеленення, благоустрою та санітарної очистки міста на благодійній основі.

10. Управлінню інформаційного забезпечення та внутрішньої політики виконавчого комітету Славутської міської ради (Чумак Л.А.) систематично висвітлювати в засобах масової інформації хід проведення місячника з озеленення, благоустрою та санітарної очистки міста.

11. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови Солоху Т.І.

Міський голова В.Б.Сидор