ОХОРОНА ПРАЦІ – ЦЕ ЕСТЕТИКА І ПОВНОТА ЖИТТЯ

Управління Держпраці у Хмельницькій області приймає роботи дітей на перший етап конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей 2019». Конкурс сприяє підвищенню інтересу у дітей та молоді шкільного віку та їх батьків до поглибленого вивчення проблем у сфері охорони праці.

У державному підприємстві «Славутське лісове господарство» організували в четвертий раз конкурс малюнків, серед дітей працівників підприємства, та учнівських лісництв ЗОШ I-III ст. №№3,4,7 та Варварівської гімназії,  за тематикою охорони праці та промислової безпеки, а саме безпечного ведення робіт у лісовому господарстві.

На конкурс були подані гарні малюнки у довільній графічній, живописній формах, виконані олівцями, олійними, акварельними фарбами. Журі оцінило та відібрало кращі роботи, але відзначило подарунками всіх учасників конкурсу. Батьки та діти із задоволенням поспілкувались на теми безпечної праці та пожежної безпеки у неформальній творчій богемній обстановці.  Переможцями конкурсу визначені малюнки наступних дітей: Білецької Анастасії, Верцехи Богдани, Остапчука Максима, Бершеди Сергія, Климчуків Марії та Владислави, Ткачук Вікторії, Бережного Мирослава, Коломієць Вікторії, Прус Діани, Совік Анастасії, Гибалюк Вікторії.

Охорона праці – це естетика, краса, молодість і повнота життя. Діти підказали батькам думати, працювати і бути в безпеці. В цьому є сенс життя.

Для визначення переможців наступного етапу конкурсу дитячі роботи наших учасників передано Управлінню Держпраці у Хмельницькій області.

Інженер з охорони праці  В. Гавура.