У СЛАВУТІ ВШАНУВАЛИ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

Сьогодні, 20 лютого, громада Славути заходом-реквіємом вшанувала пам’ять Героїв Небесної Сотні.

Розпочався захід словами ведучого, голови громадської організації «Рідна Славутчина» Романа Бачинського та тематичними віршами юних представників нашого міста.

Для вшанування героїв, які поклали свої життя на київському майдані Незалежності, зібралося багато небайдужих славутчан – представників громадських організацій, трудових і учнівських колективів, а також міської влади.

Від імені міського голови звернувся до присутніх заступник міського голови Ігор Піголь:

– Сьогодні ми вшановуємо памʼять мучеників Майдану, які поклали на вівтар Революції гідності найдорожче – свої життя, адже страшно навіть уявити, що чекало б на Україну від режиму Януковича, якби не їхня самопожертва. Саме на Майдані розпочалася справжня війна за незалежність України. І сьогодні наші хлопці, в тому числі й славутчани, ведуть боротьбу із російськими окупантами на Сході країни. Лише на Славутчині у цій війні загинуло 13 наших героїв! І ми, живучи під мирним небом, повинні памʼятати цю страшну ціну, яку заплатив український народ за свободу і незалежність України, та робити все для розбудови та зміцнення країни.   

Віддавши шану світлій памʼяті загиблих Героїв хвилиною мовчання, учасники заходу поклали квіти до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні.

Прес-служба Славутського МВК