ШАНОВНІ СЛАВУТЧАНИ!

20 лютого – день увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави.

Пʼять років пройшло від тієї трагічної дати, але сльози рідних, чиї чоловіки, сини, пожертвували життям заради європейського майбутнього країни й досі не висохли.

Після тих минулих подій влада змінилася, але майже нічого не змінилося в країні – триває війна з окупантами, олігархи продовжують обкрадати українців, а вчорашні регіонали почувають себе вільно і нахабно…

Революцію зробили люди гідності, а до влади прийшли недостойні, які продовжують цинічно дурити український народ, створювати йому нестерпні умови життя, сіяти сепаратизм та зневіру. А головне – й досі не покарані ті, хто давав вказівки зачищати Майдан, вбивати беззбройних протестувальників, катувати людей!

Проте українці не зневірилися в Україні, вірять у силу духу народу і остаточну перемогу над ворогами. Ми хочемо жити достойно та мирно, поважаючи одне одного, будувати завтрашній день, пам’ятаючи подвиг Небесної Сотні, захистити своє право жити у цивілізованому, квітучому, культурному центрі Європи!

Дякуємо Вам, Герої України!

З повагою, міський голова Василь Сидор