ШАНОВНІ ВИБОРЦІ, БУДЬТЕ СОЦІАЛЬНО АКТИВНИМИ! ПЕРЕВІРТЕ СВОЇ ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ У ДЕРЖАВНОМУ РЕЄСТРІ ВИБОРЦІВ

З метою підвищення якості і достовірності списків виборців, запрошуємо вас перевірити свої персональні дані у Державному реєстрі виборців, усунути невідповідності та неточності в записі про себе.

Зробити це можливо:
 особисто завітавши до відділу ведення, який знаходиться за адресою: м.Славута, вул. Церковна, 41.
 додаткову інформацію можна отримати за телефоном 7-34-01, 7-34-18. Також за цим телефоном можливо перевірити включення до Реєстру виборців та свої персональні дані.
 скориставшись сервісом “Особистий кабінет виборця” на сайті Державного реєстру виборців в мережі інтернет за прямим посиланням www.drv.gov.ua/apex/f?p=111:200.

Після нескладної реєстрації (вказавши особисту електрону пошту, ПІБ, дату народження та адресу реєстрації) на вказану вами електрону пошту надійде відповідь з результатом перевірки. Додатковою перевагою цього сервісу є те, що у разі відсутності вас в Реєстрі, чи наявності помилок в ваших ідентифікаційних даних, вам не потрібно нікуди звертатись.

Система автоматично сформує доручення відділу ведення, за яким ми проведемо додаткову перевірку та внесено необхідні виправлення до Реєстру. Про результат проведеної перевірки також буде направлене повідомлення на вказану електрону пошту.

Відділ ведення ДРВ виконавчого комітету Славутської міської ради