БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! ШАХРАЇ НЕ ДРІМАЮТЬ!

Щоб не стати жертвою шахраїв, Славутський відділ поліції закликає громадян не вдаватися до необдуманих вчинків. Адже аферисти «йдуть в ногу з часом» та вдаються до різноманітних махінацій, аби тільки збагатитися злочинним шляхом.

У зв’язку із проведенням виборів у березні, жовтні цього року, по квартирах та приватних будинках громадян ходять різні особи, представники тих чи інших кандидатів у президенти, політичних партій, організацій з різноманітними соцопитуваннями та зборами підписів з приводу виборів, їх кандидатів та ставлення громадян до них .

Особи чоловічої або жіночої статі, можуть мати при собі різноманітні портфелі, папки з документами, вміють гарно говорити та переконувати. Тож у такий спосіб довірливі громадяни впускають в свої помешкання невідомих осіб, а ті в свою чергу мають можливість під час перебування у помешканні в ході проведення бесіди дізнатися якомога більше про будинок та вивчити обстановку розташування майна, наявність відео- спостереження, охоронної сигналізації, наявність чотирилапого «охоронника» на подвір’ї, про режим роботи власників житла (де хто працює, коли вдома бувають, куди від’їжджають тощо) або, навіть, в процесі бесіди заговорити так, що ті не збагнуть, коли шахраї «обчистять» їхній дім за лічені хвилини. Особливо від таких підозрілих осіб потерпають пенсіонери та особи похилого віку.

Тому для того, щоб зберегти своє майно, не втратити заощадження працівники Славутського відділу поліції радять славутчанам не бути надто довірливими та в жодному разі не впускати до свого помешкання невідомих громадян, ким би вони не представлялися. У разі підозрілої поведінки невідомих осіб, зверніться відразу до поліції за адресою: м. Славута вул. Козацька, 33 або зателефонуйте на спецлінію «102» .