ІНФОРМАЦІЯ ПРО РОБОТУ ІЗ ЗВЕРНЕННЯМИ ГРОМАДЯН У ВИКОНАВЧОМУ КОМІТЕТІ СЛАВУТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗА 2018 РІК

Звернення громадян відіграють особливу роль у забезпеченні постійного зв’язку між міською радою і громадою міста.

Виконавчий комітет Славутської міської ради у повному обсязі забезпечує можливість реалізації громадянами конституційного права на звернення. З цією метою вживаються заходи організаційного та інформаційно-аналітичного характеру з питань роботи із зверненнями громадян. Особлива увага приділяється виконанню Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації  та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування».

Зокрема, для забезпечення постійного контролю у цьому напрямку на засіданні виконавчого комітету Славутської міської ради двічі на рік розглядається питання щодо організації роботи та стану роботи із зверненнями громадян до органів місцевого самоврядування.

З метою виявлення проблемних питань, які виникають в структурних підрозділах, управліннях виконавчого комітету Славутської міської ради по роботі із зверненнями громадян здійснюються планові перевірки, метою яких є надання методичної консультативної допомоги.

         Протягом 2018 року до виконавчого комітету Славутської міської ради надійшло 977 письмових звернень громадян.

З Хмельницького обласного контактного центру надійшло 275 звернень.

Запитів на публічну інформацію 70.

         Колективних звернень 44.

Тематика питань різноманітна. Найбільше звернень стосується соціального забезпечення – 205, в тому числі призначення субсидій та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям тощо.

         З питань житлово-комунального господарства та благоустрою звернувся 131 громадянин, з питань земельних відносин – 40, з житлових питань – 19,  оплати за комунальні послуги та встановлення тарифів – 29, працевлаштування – 6, автоперевезень – 4, медичної сфери – 3 тощо.

Учасників АТО, які звертаються до Славутської міської ради з проханням внесення їх даних до книги реєстрації звернень учасників бойових дій та осіб прирівняних до них, яким першочергово відводитимуться земельні ділянки для індивідуального житлового будівництва протягом звітного періоду зареєстровано 49. Всього до вищевказаної книги внесені 639, з низ 46 учасникам АТО та сім’ям загиблих виділено земельні ділянки.

         Громадяни звертаються і на особистий прийом до міського голови, який проводиться відповідно до затвердженого графіку. Так, протягом року особисто до міського голови звернулось 80 громадян. Громадяни звертаються і до заступників міського голови. Протягом року до них звернулось 114 громадян.

         Щомісяця відбувається засідання постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян, на розгляд якої виносяться найбільш актуальні питання роботи із зверненнями громадян, а також приймаються рішення по окремим зверненням громадян, які потребують детального вивчення.

         Працівниками Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Славутської міської ради щоденно надається консультативна допомога громадянам, які звертаються із своїми питаннями до виконавчого комітету.

         З питань звернень до міського голови та його заступників особисто чи шляхом написання письмових заяв, скарг, пропозицій звертатись за тел.7-65-62, або за адресою: вул. Миру, 102, м. Славута, e-mail:cnap_slavuta@ukr.net.

  Інформація підготовлена

                                                        ЦНАП