ОПЕРАТИВКА КОМУНАЛЬНИХ СЛУЖБ

Минулого тижня, з 24.12. по 31.12.2018 року, працівниками КП «Славутське УВКГ» були виконані наступні роботи.

1. На свердловині № 7 водозабору «Південний» проведено комплексне технічне обслуговування: ревізія насосного агрегата та гідродинамічна промивка водовидобувної колони, що сприятиме як збільшенню продуктивності свердловини, так і зменшенню витрат електричної енергії. Крім того, на свердловині № 10 проведено ремонтно-зварювальні роботи для усунення свища на водовидобувній колоні. 

2. Виконано роботи із усунення особливо складних заторів каналізації гідродинамічною установкою «AQUA JET» на вулиці Лісна.

3. Проводились роботи із відновлення працездатності, очищення та промивки каналізаційних мереж на вулицях: Ізяславська, Я. Мудрого, Кузовкова, Сокола, ін.

4. Здійснено технічне обслуговування водокільцевого вакуумного насосу ВВН-25 у машинному залі водонасосної станції № 2 (ВНС №2).

5. Проведена планова перевірка електрообладнання диспетчерської та  машинного залу водонасосної станції № 2.

Загалом протягом вказаного періоду аварійною службою УВКГ було здійснено 4 виїзди, пов’язаних з обслуговуванням та ремонтом водогінних мереж, та 30 –  для обслуговування, ліквідації заторів та ремонту каналізації. У вихідні дні аварійними бригадами було здійснено чотири виїзди, пов’язаних з відновленням роботи каналізаційних мереж, та один – водогінних.

Адміністрація Славутського УВКГ висловлює щиру подяку всім небайдужим громадянам, які повідомляють про різного виду несправності магістральних каналізаційних та водогінних мереж. Телефон аварійної служби (03842) 7-12-86  або  096-282-44-78.

Прес-служба Славутського МВК за інформацією УВКГ