БАСЕЙН У СЛАВУТІ – МРІЯ ЧИ РЕАЛЬНІСТЬ?

За пропозицією громадян, депутатів міської ради, міськвиконком розпочав договірний процес з проектними організаціями щодо можливості будівництва в Славуті плавального басейну.

Із місцем розташування майбутнього басейну ще визначаються, попередньо розглядалися два варіанти – на мікрорайонах «Сонячний» та «Військове містечко».

Нагадуємо, що міський голова Василь Сидор, депутати міської ради неодноразово зверталися до Приватного акціонерного товариства «Об’єднання «Прогрес» з ініціативою щодо безоплатної передачі із приватної власності у власність територіальної громади міста Славута об’єктів нерухомого майна – будинку спортивного комплексу за адресою вулиця Кузовкова, 19  (спорткомлекс «Здоров’я»).

Вказана будівля ніколи не знаходилася у комунальній власності міста Славути, а на багаторічні звернення міської влади ПрАТ «Прогрес» досі не надав жодної письмової відповіді.

Це все спонукало до вивчення інших можливостей відкриття у Славуті басейну.

Будемо сподіватися, що добрі наміри міського голови, депутатів міськради будуть втіленні у життя і басейн для славутчан стане не мрією, а реальністю.

Прес-служба Славутського МВК