НОВІ ПЕРСПЕКТИВИ – НОВІ МОЖЛИВОСТІ

У Славуті запрацював 50-й торговельний центр «Епіцентр» в Україні у незвичному рітейл-форматі.

Завдяки принциповій позиції керівництва міста з відстоювання інтересів громади та в рамках виконання соціальних зобов’язань перед жителями Славутчини при будівництві нового торговельного центру було вирішено побудувати сучасний спорткомплекс для дорослих та дітей, аналогів якому у місті не має.

Міський голова Василь Сидор взяв участь у офіційному відкритті зазначеного закладу. Василь Богданович подякував Олександру та Галині Герегам за вклад у розвиток економіки Славути та зазначив наступне:

«Цей торговий центр – це не лише торгова марка, а й новий підхід до розвитку економіки регіону. Ми переконані, що Україна переможе лише завдяки людям, які вірять в Україну, в український народ. Дуже тішить те, що сьогодні створені нові робочі місця для славутчан. Сподіваюся, що Славута дасть поштовх в подальшому і для потужного розвитку промисловості».

Всього у новому ТЦ «Епіцентр» створено 61 нове робоче місце.

Щорічні відрахування до міського бюджету складатимуть понад 4 млн. гривень. Фонд місячної заробітної плати становитиме понад 700 тисяч гривень.

Загальна площа нового спорткомплексу становить понад 580 м2 та зонована під різні види спорту.

Є ігровий зал, де можна грати у баскетбол, волейбол, міні-футбол або великий теніс, зона з помостами для важкої атлетики, столи для настільного тенісу, зона для заняття боксом та тренажери.

На майданчиках спорткомплексу діти матимуть можливість не лише проводити уроки фізкультури, а й шліфувати свою майстерність у спортивних секціях з волейболу, баскетболу, важкої атлетики, настільного тенісу, тобто професійно займатися спортом. Цьому сприятимуть також допоміжні приміщення – зручно облаштовані роздягальні та душеві.

Відвідувати спортивний комплекс зможуть усі жителі Славутчини, придбавши абонемент, а для дітей працюватимуть безкоштовні секції.

Подбала компанія і про благоустрій території, прилеглої до нового ТЦ. Проведена реконструкція дороги на вулиці Ізяславській, прокладені нові тротуарні доріжки та зроблено озеленення.

Сподіваємося, що ця чудова подія стане не лише новим поштовхом і стимулом до занять дітей та молоді фізкультурою і спортом, а й сприятиме розвитку громади, добробуту його мешканців.

Прес-служба Славутського МВК