РОЗВИТОК МІСЦЕВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ – ПРІОРИТЕТНИЙ НАПРЯМ СТРАТЕГІЧНОГО РОЗВИТКУ МІСТА

9 листопада у залі засідань Будинку рад відбулася зустріч керівників промислових підприємств міста із міським головою Василем Сидором та представниками виконавчого комітету.

Головною метою зустрічі стала презентація нових можливостей для представників бізнесу під розміщення виробничих об’єктів.

Виступаючи перед присутніми, міський очільник – ініціатор зустрічі зазначив, що сесією Славутської міської ради було затверджено Стратегічний план міста, одним із пріоритетних напрямків якого сьогодні є розвиток бізнесу.

Начальник управління економічного розвитку Галина Дарчик коротко презентувала Стратегічний план розвитку міста та продемонструвала розроблені і заплановані цілі на наступні 10 років. Галина Дмитрівна наголосила на тому, що Славутська міська рада чекає від керівників підприємств конкретних проектів за якими формуватиметься план дій.

Міський голова представив відеоролик з інвестиційно-привабливими земельними ділянками та зазначив наступне:

«Підприємці мають унікальний шанс створити нове або розвинути існуюче підприємство на вигідних умовах, адже Славута сьогодні – це розгалужена інфраструктура, потужний кадровий потенціал, перевірені часом ділові стосунки з українськими та зарубіжними партнерами. Одним із наших головних завдань є створення сприятливих умов для забезпечення зовнішніх та внутрішніх інвестицій. Тому сьогодні пропонується:

– 41 земельна ділянка загальною орієнтовною площею 50 га;

– вигідні місця на території Індустріального парку міста, де є 50 га вільних площ;

– близько 60 га землі під багатоквартирну житлову забудову з соціальною інфраструктурою.

Стосовно комунікацій на зазначених територіях. Наразі ми вже розв’язали проблему водопостачання і водовідведення ділянки майбутнього промислового парку. На стадії вирішення питання газо – та електропостачання, виконали частину робіт з будівництва дороги. На наступний рік плануємо завершити повністю будівництво дорожнього покриття промислової зони. На порядку денному у нас питання будівництва трансформаторної підстанції.

Нам дуже важливо, щоб наші підприємці бачили перспективу, можливість і мали першочергове право на розвиток».

Також Василь Богданович запропонував започаткувати проект щодо вшанування лідерів економічного розвитку, завдяки якому створюватиметься позитивний імідж підприємств, пропагуватимуться кращі практики ведення підприємницької діяльності та поширюватиметься передовий досвід ведення бізнесу.

З метою співпраці, перейняття досвіду учасники зустрічі оглянули кілька підприємств – ПрАТ “Славутський хлібозавод”, ТДВ «Славутський РМЗ», ПАТ «Горинь», митницю та ПАТ «Славутський комбінат «Будфарфор».

Міський голова подякував учасникам зустрічі та висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю.

У свою чергу підприємці подякували міському очільнику за конструктивну співпрацю та зазначили, що подібні зустрічі є вкрай важливими для розвитку міста.

Прес-служба Славутського МВК