ОПЕРАТИВКА УВКГ

Минулого тижня, працівниками УВКГ з 01.10. по 08.10.2018 року, були виконані наступні роботи:

  1. Продовжується підключення нових абонентів до мережі централізованого водопостачання на вулицях: Привокзальна, Кн. Сангушко, Мічуріна. Жителі вулиць отримали можливість цілодобово користуватись високоякісною питною водою, яка відповідає вимогам Державних санітарних норм та правил «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» 2.2.4-171-10.
  2. Здійснено ремонт підвідного водогону діаметром 100 мм. на вулицях Лісна, 1 та Волинська, 19.
  3. Виконано роботи із усунення особливо складних заторів каналізації гідродинамічною установкою «AQUA JET» на вулицях Кузовкова, 16, Сокола, 8.

4.Відремонтовано чавунну трубу підвідного водогону діаметром 65 мм на вул. Миру, 15.

  1. Здійснено ремонт насосного обладнання каналізаційно-насосної станції № 1.
  2. На вулиці Грушевського були виконані роботи підвищеної складності – до магістрального водогону діаметром 250 мм. були підключені нові споживачі.
  3. Проводились роботи із відновлення працездатності, очищення та промивки каналізаційних мереж на вулицях: Здоров’я, Козацька, Я. Мудрого та ін.

Шановні абоненти! Надзвичайно важливо при користуванні каналізацією дотримуватися елементарних правил: тримати в чистоті унітази, раковини і умивальники;

2) не виливати в унітази, раковини і умивальники легкозаймисті рідини та кислоти;

3) не кидати в унітази пісок, будівельне сміття, ганчірки, кістки, скло, металеві і дерев’яні предмети і тому подібне;

4) не користуватися санітарними приладами у разі несправності каналізаційної мережі.

На жаль, у результаті неправомірних дій мешканців в каналізаційний стояк потрапляють предмети особистої гігієни, газети, особисті речі, харчові відходи, що провокує засмічення центрального стояка і затоплення каналізаційними стоками технічного підвалу будинку. Зупинка ж частини зовнішньої каналізаційної мережі спричиняє значні незручності мешканцям кількох будинків і може призвести до аварійної ситуації в даному мікрорайоні міста.

Просимо Вас розповісти своїм дітям про те, які предмети не можна змивати в унітаз. Каналізація призначена для відведення стоків і рідких відходів від житлових будинків!

Загалом протягом вказаного періоду аварійною службою УВКГ було здійснено 6 виїздів, пов’язаних з обслуговуванням та ремонтом водогінних мереж та 42 виїзди  для обслуговування, ліквідації заторів та ремонту каналізації. У вихідні дні аварійними бригадами було здійснено 8 виїздів, пов’язаних з відновленням роботи каналізаційних мереж.

Прес-служба Славутського МВК за інформацією УВКГ