У СЛАВУТІ ПРОВОДЯТЬ РЕКОНСТРУКЦІЮ ВОДОПРОВІДНИХ МЕРЕЖ

З метою ліквідації поривів, які спричиняють витоки води на мережах водопроводу, а також з метою збереження якості води, КП «Славутське УВКГ» поетапно замінює найбільш зношені та аварійні мережі.

На сьогодні вторинне забруднення – найбільш проблемне питання, яке виникає через застарілі мережі водопостачання. Це залізні, чавунні та азбестоцементні труби, а також застаріли внутрішньобудинкові мережі.

Наразі працівники УВКГ виконують роботи із реконструкції водопровідної мережі на вул. Привокзальна. Планується підключити 42 абонента. Минулого тижня прокладено понад 60 метрів нового водогону – поліетиленові напірні труби (ПЕ) діаметром 50 мм. для подачі води людям. Труби ПЕ для подачі холодної води можна безпечно використовувати в діапазоні температур +60°C до -50°С, які виготовлюються ​​згідно із ДСТУ і відповідають вимогам міжнародного стандарту. Термін їх експлуатації становить більше 50 років.

Крім того, минулого тижня здійснювалось підключення нових абонентів до мережі централізованого водопостачання на вулиці Козацька, 30. Водогін на цій вулиці прокладено трубами ПЕ (поліетиленовими), діаметром 110 мм.

Адміністрація КП «Славутське УВКГ» закликає жителів міста своєчасно проводити оплату за надані послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, адже без регулярних платежів і належного фінансування наше підприємство не зможе ефективно проводити модернізацію мереж водопроводу та каналізації та інших робіт.

Прес-служба Славутського МВК за інформацією УВКГ