У СЛАВУТІ СТАРТУВАВ МІСЯЧНИК З БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

СЛАВУТСЬКА    МІСЬКА    РАДА
ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ    ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я
27.09.2018р. Славута № 354

Про місяць безпеки дорожнього руху

З метою підвищення безпеки дорожнього руху на території м. Славута, у зв’язку зі збільшенням кількості дорожньо-транспортних пригод на території міста за останній період, для привернення уваги до проблеми смертності та травматизму внаслідок порушень правил дорожнього руху, усунення причин та умов виникнення дорожньо-транспортних пригод, попередження дитячого травматизму та підвищення рівня дорожньої дисципліни на території міста,  відповідно до Закону України «Про дорожній рух», Закону України «Про автомобільний транспорт», керуючись ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Славутської міської ради ВИРІШИВ:

1.Провести на території м. Славута місячник з безпеки дорожнього руху з 01.10.2018 року по 01.11. 2018 року.

  1. Управлінню освіти (Перепелиця Е.М.) спільно з керівниками навчальних закладів провести заняття з Правил дорожнього руху у навчальних закладах, уроки «Безпека на дорозі – безпека життя», провести виховні заходи з питань безпеки дорожнього руху у формі вікторин, конкурсів та творчих робіт.
  2. Комунальному підприємству «Славутське ЖКО» провести комплексні заходи, спрямовані на покращення безпеки дорожнього руху та зниження рівня аварійності на дорогах в межах міста:

– забезпечення видимості дорожніх знаків на автомобільних дорогах загального користування відповідно до встановлених норм;

– нанесення дорожньої розмітки;

– очищення узбіч проїзної частини міських доріг від аварійних дерев і гілок;

– встановлення та заміна дорожніх знаків.

4. Управлінню житлово-комунального  господарства,   енергозбереження, благоустрою та громадського порядку спільно з Славутським районним відділом національної поліції України в Хмельницькій області відпрацювати питання додаткового встановлення пристроїв примусового зниження швидкості, пристроїв фото-відеофіксації порушень правил дорожнього руху, дорожніх знаків та нанесення дорожньої розмітки на вулицях міста з метою попередження дорожньо-транспортних пригод.

  1. Управлінню інформаційного забезпечення та внутрішньої політики (Чумак Л.М.) забезпечити інформування громадськості щодо проведення на території м. Славута місячника з безпеки дорожнього руху, щодо попередження дитячого травматизму та підвищення рівня дорожньої дисципліни, висвітлити у засобах масової інформації актуальні питання щодо забезпечення безпеки дорожнього руху.
  2. Рекомендувати Славутському ВП ГУНП в Хмельницькій області (В.В. Яцюк) активізувати роботу з підвищення безпеки дорожнього руху в м. Славута.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Солоху Т.І.

Міський голова                                                                      В. Б. Сидор