У СЛАВУТІ ВІДБУВСЯ ТУРНІР З ТЕХНІКИ ПІШОХІДНОГО ТУРИЗМУ ПАМ’ЯТІ ВОЛОДИМИРА УЩАПОВСЬКОГО

Згідно рішенню Організації Об’єднаних Націй щорічно 27 вересня відмічається Всесвітній День туризму – свято тих, кого приваблюють близькі та далекі подорожі, активний та змістовний відпочинок.

27 вересня Славутським дитячо-юнацьким центром туристичної та екологічної роботи був про­ведений Турнір з пішохідного туризму пам’яті В.В.Ущаповського – з метою вшанування пам’яті людей, які займалися і розвивали туризм в місті.

Володимир Володимирович Ущаповський – знана в місті людина. Він працював вчителем географії та малювання в ЗОШ №5 та ЗОШ №1, керівником гуртка «Юний турист» Центру туризму і краєзнавства. Захоплювався художньою фотографією, а ще – туризмом. Декілька разів на рік зі своїми дітьми або з учнями шкіл, де працював, ходив у пішохідні, лижні, велосипедні походи по Карпатах, Криму, Малому Поліссю. Неодноразово брав участь в обласних туристичних змаганнях серед працівників освіти в складі збірної команди вчителів нашого міста.

Ініціаторами проведення щорічного Турніру в пам’ять друзів виступили рідні та друзі Володимира Володимировича, Центр туризму та краєзнавства, де він працював.

У змаганнях взяли участь команди загальноосвітніх шкіл міста, запрошені гости з Шепетівського району (юні туристи Городищенської ЗОШ) та команда обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді. Від імені міського голови привітав учасників Турніру заступник міського голови Ігор Піголь, який побажав спортсменам вдалого старту.

До складу команди обов’язково входив один вчитель. Свою туристичну майстерність учні та їх вчителі показували на дистанції «Командна смуга перешкод» (дистанція ІІ класу складності). Переможцями стали старша команда ДЮЦТЕР (тренер Лук’янчук О.В.), ІІ- посіла команда з с. Городище Шепетівського району (тренер Яворський В. М.), ІІІ- місце за збірною молодшої команди ЗОШ  № 6 та № 1 (тренер Вакульчук К. Г., Романюк Р.М.).

Також високий рівень підготовки дітей до змагань показала команда НВК «ЗОШ, гімназія» №5 (тренер Сапожник О.О.).

Побажаємо нашим туристам подальших успіхів та радості перемог!

Головний суддя змагань КМСУ Гайдук Б.В