ДЕРЖАВА ЗМУСИЛА ВОДОКАНАЛ СТЯГНУТИ З ЛЮДЕЙ КОШТИ ЗА НЕВИКОРИСТАНУ СУБСИДІЮ

Сучасна державна політика продовжує провокувати безліч конфліктів на місцях. Під удар тепер попав міський водоканал та прості люди.

Совісні славутчани, отримавши субсидію для відшкодування витрат на оплату послуг з централізованого водопостачання та водовідведення, продовжили економити споживання  води. Але виявляється на державному рівні вважають, що економити «не модно». Свідченням того є Постанова Кабінету Міністрів України від 23.08.2016р. №534 «Деякі питання надання субсидій для відшкодування витрат на оплату комунальних послуг» (із змінами). Відповідним нормативним документом Кабмін зобов’язав водоканали повернути невикористану суму субсидії за особовими рахунками одержувачів.  Виходить люди економили, а їх за це ще й покарали.

Славутський водоканал абсолютно незгідний з такою державною політикою і вважає – зекономлене людьми, має залишатися людям. Але державні можновладці стійкі у своїх безглуздих рішеннях і змушують повернути до державного бюджету невикористані суми субсидій.

Факт очевидний – постанови уряду, які суперечать Конституції і між тим є обов’язковими для виконання, доводять людей до ще більшого зубожіння, створюють конфлікти між споживачами та комунальними підприємствами.

УСІ ЦІ СУБСИДІЙНІ ГРОШІ З РАХУНКІВ ЛЮДЕЙ НАДХОДЯТЬ В ДЕРЖАВНИЙ БЮДЖЕТ. Чи справедливе таке збагачення за рахунок простих людей і місцевих комунальних підприємств – питання риторичне.

 

Адміністрація КП «Славутське УВКГ»