ЧЕРГОВИЙ «СЮРПРИЗ» ВІД НКРЕКП

З 1 квітня 2018 року національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг вже втретє від початку року підвищила ціну на електроенергію для підприємств, організацій, в тому числі державних та бюджетних установ.

Це додаткове навантаження на міський бюджет, яке складає біля 3 млн. грн. А міський бюджет формується за рахунок податків, які сплачують підприємства і підприємці. В кінцевому результаті цей весь тягар лягає на споживачів, тому що з підняттям ціни на електроенергію автоматично зростає вартість продуктів та комунальних послуг.

Ми обурені ситуацією, яка склалася, адже це все вже виходить за рамки закону, за грань людської витримки і терпіння.

Це підняття робить заручниками комунальні підприємства і бюджетні установи, а людей ще більш залежними і неплатоспроможними.

Може досить, шановні панове, проводити продрозкладку та експерименти над українським народом?!

На останній сесії Славутської міської ради депутати підготували звернення до Президента України, Голови Верховної Ради, Прем’єр-міністра, народних депутатів щодо недопущення підвищення цін на електроенергію та газ для людей з надією на те, що їх почують і припинуть знущання над українським народом.

Міський голова Василь Сидор