Про встановлення тарифів на послуги з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування у звичайному режимі руху по м. Славута

Проект рішення виконавчого комітету Славутської міської ради

Про встановлення тарифів на послуги  з перевезення пасажирів на автобусних                                                                   маршрутах загального користування у  звичайному режимі руху по м. Славута

 

Розглянувши звернення суб’єктів господарської діяльності, які здійснюють перевезення пасажирів автомобільним транспортом у м. Славута, щодо перегляду існуючих тарифів в зв’язку із зростанням рівня мінімальної заробітної плати, цін на паливно-мастильні матеріали, запчастини та комплектуючі, провівши розрахунки відповідно до Методики розрахунку тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту, затвердженої Міністерством транспорту та зв’язку України від 17.11.2009 року №1175, з метою забезпечення належної роботи міського автотранспорту по перевезенню пасажирів, керуючись підпунктом 2 пункту «а» статті 28 Закону України «Про місцеве само­врядування в Україні», виконавчий комітет Славутської міської ради ВИРІШИВ:

  1. Встановити тариф на послуги з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування у звичайному режимі руху по м. Славута у розмірі 5,00 грн. (п’ять грн. 00 коп.)
  2. Встановити тариф на проїзд учнів загальноосвітніх шкіл та навчально-виховних об’єднань в період учбового процесу (понеділок – п’ятниця з 7:00 до 19:00 год., а для учнів, які відвідують Славутський будинок дитячої творчості, що по вул. Б.Хмельницького – до 21:00 год.) в розмірі 2,00 грн. (дві грн. 00 коп.)
  3. Вважати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Славутської міської ради від 16.03.2017 року №87 «Про встановлення тарифів на послуги з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування у звичайному режимі руху по м.Славута».
  4. Приватним перевізникам, що забезпечують надання послуг з перевезення пасажирів у м. Славута, забезпечити відповідний рівень культури спілкування водіїв із пасажирами та дотримання правил безпеки пасажирів.
  5. Дане рішення набирає чинності з 01.06.2018 року.
  6. Управлінню інформаційного забезпечення та внутрішньої політики (Медведюк П.П.)  оприлюднити  дане рішення  у щотижневій регіональній газеті «Вісті громади» у десятиденний термін після його прийняття.
  7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови С.В.Микульського.

 

Міський голова                                                           В.Б.Сидор

Аналіз рег. вплив