ОПЕРАТИВКА КП «СЛАВУТСЬКЕ УВКГ»

За період з 07.05 по 14.05.2018 року працівники КП «Славутське УВКГ» виконали наступні роботи:

  1. Планове обслуговування промислових повітродувок-компресорів ВФ у машинному залі водонасосної станції № 2. (Для довідки: стиснене повітря використовується для регенерації фільтруючого елемента).
  2. Проведено ремонт чавунної труби водогону діаметром 65 мм. на території загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №4 м. Славути, на вул. Миру, 69.
  3. Здійснено випробовування сталевого водогону діаметром 300 мм. віл головної розподільчої камери до фільтру знезалізнення води ФОВ 3,2 № 5. Визначено обсяг проведення необхідних ремонтно-відновлювальних робіт.
  4. Ліквідовано надзвичайно складний затор каналізаційної мережі на вул. Я. Мудрого, 56. Роботи тут тривали три дні. Завдяки високим професійним якостям працівників водоканалу та використання гідродинамічної установки «AquaJet» нормальна робота каналізаційної мережі була відновлена. Були використані наявні технічні засоби і абоненти протягом цих трьох днів не відчули жодних незручностей. Однак питання про те, що люди кидають у каналізаційну мережу залишається відкритим.
  5. Виконано складний ремонт засувки запірної арматури діаметром 250 мм. у розподільчій камері свердловин № 10, 11,12.
  6. Здійснено підключення до водопровідної мережі (чавунна труба великого діаметру – 200 мм.) приватного абонента на вул. Козацька, 91.

Загалом протягом вказаного періоду аварійною службою УВКГ було здійснено 4 виїзди, пов’язаних з обслуговуванням та ремонтом водогінних мереж, та 27 виїздів для обслуговування, ліквідації заторів та ремонту каналізації. Ряд ремонтних робіт було здійснено з водопроводами великого діаметру на вул. Козацька та ін. У вихідні дні аварійними бригадами було здійснено 5 виїздів, пов’язаних з відновленням роботи каналізаційних мереж.

Прес-служба Славутського МВК за інформацією КП «Славутське УВКГ»