БУДІВЕЛЬНА АМНІСТІЯ

Доводимо до відома славутчан, що 20.04.2018 р. набрав чинності Закон України «Про внесення зміни до пункту 9 розділу V «Прикінцеві положення» Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

Згідно із вказаним Законом «будівельна амністія» розповсюджується на наступні об’єкти:

1) незначного класу наслідків, зокрема, на індивідуальні житлові, садові та дачні будинки, господарські будівлі й споруди площею до 300 кв. м., які були збудовані з 5 серпня 1992 року до 9 квітня 2015 року без відповідних документів дозвільного характеру;

2) будівлі та споруди сільськогосподарського призначення, які зведені до 12 березня 2011 року та належать до незначного класу наслідків СС1.

Прийняти в експлуатацію такі об’єкти можливо виключно за умови, що вони відповідають будівельним нормам та цільовому призначенню земельних ділянок, на яких розташовані, а також за результатами технічного обстеження таких об’єктів.

З метою оформлення документів необхідно звертатись до органів державного архітектурно-будівельного контролю із відповідною заявою, що розглядається безоплатно протягом десяти робочих у порядку, встановленому чинним законодавством.

Необхідні консультації та роз’яснення можна отримати у Центрі надання адміністративних послуг за адресою: м. Славута, вул. Миру, 102.