ДО ВІДОМА КЕРІВНИКІВ ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ МІСТА ТА ПРЕДСТАВНИКІВ БІЗНЕСУ!

Виконавчий комітет Славутської міської ради інформує, що з 06 по 08 листопада 2018 року у місті Київ на території Міжнародного виставкового центру триватиме XVI Міжнародний форум «Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє» (інформація про захід додається).

Просимо зацікавлених керівників промислових підприємств та представників бізнесу розглянути можливість щодо участі у вищезазначеному форумі.

Інформація про організацію зазначеного заходу розміщена на офіційному веб-сайті Хмельницької обласної державної адміністрації.

Контактна інформація щодо проведення заходу: Місце проведення ТО В «МВЦ», Броварський проспект, 15, тел./факс:(+38044)201-11-57, (+38044) 201-11-78. (+38044) 201-11-67; E-mail: lyudmila@iec-expo.com.иа; сайт: www.iec-expo.com.ua

Про підготовку до XVI Міжнародного форуму «Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє»

З 6 по 8 листопада 2018 року у м. Києві на території Міжнародного виставкового центру (Броварський проспект, 15) триватиме XVI Міжнародний форум «Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє». Захід відбудеться згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України, організаторами є Міністерство енергетики та вугільної промисловості України та ТОВ «Міжнародний виставковий центр».

У форматі Форуму:

  • Галузева експозиція «ПЕК України» презентує здобутки та стратегічні перспективи розвитку державних компаній паливно-енергетичного комплексу
  • XVI Міжнародна спеціалізована виставка «Енергетика в промисловості — 2018» демонструватиме вітчизняні та іноземні зразки енергетичного, електротехнічного, світлотехнічного обладнання та приладів, кабельно-провідникову гфодукцію, засоби автоматизації для різних сфер застосування.
  • Ш Міжнародна спеціалізована виставка «MINING INDUSTRY EXPO — 2018» представлятиме сучасну бурову, кар’єрну, прохідницьку техніку та інструмент, гірничозбагачувальне обладнання, гірничий транспорт, а також системи автоматизації та життєзабезпечення для гірничодобувної та вугільної  промисловості.
  • ПІ Міжнародна спеціалізована виставка «НАФТОГАЗЕКСПО — 2018» т-н презентуватиме ефективні технології, обладнання і послуги для розвідки, видобутку, транспортування, переробки та зберігання нафти та природного газу.
  • Ділова програма (у форматі засідань, конференцій, семінарів, «круглих столів»)

Залишити відповідь