ІНФОРМУЄМО

23.04.2018 р. відбулось підготовче засідання, призначене Господарським судом міста Києва по справі № 910/18143/17 за позовною заявою Славутської міської ради (позивач) до Кабінету Міністрів України (відповідач) про стягнення збитків у розмірі 600 тис. гривень за компенсацію витрат на пільгове перевезення громадським транспортом окремих категорій громадян в 2016 році.

Попри визнання судом протиправною бездіяльність Кабінету Міністрів України, що полягала у невжитті ним заходів  щодо розробки проекту закону  про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» в частині надання субвенції з Державного бюджету місцевим бюджетам на компенсацію пільг за пільговий проїзд окремих категорій громадян, (відповідно до рішення Окружного адміністративного суду міста Києва від 20.01.2017 р. п справ № 826/8975/16, залишеним в силі Ухвалою Київського апеляційного адміністративного суду від 18.04.2017 р.), Кабінет Міністрів України всіляко затягує розгляд справи по суті позовних вимог.

Так, під час підготовчого засідання, відповідачем подано клопотання про зупинення провадження по даній справі, у зв’язку із оскарженням вищевказаних судових рішень до касаційної інстанції (це, однак, не впливає на набуття такими рішеннями суду чинності).

Нагадаємо, що Кабінетом Міністрів України з тих самих підстав вже заявлялось клопотання про припинення провадження по даній справі, в задоволенні якого відмовлено ухвалою Господарського суду міста Києва від 30.11.2017 р., залишеною в силі Київським апеляційним господарським судом.

Наразі, судом ще не прийнято рішення з приводу заявленого клопотання, а підготовче засідання по даній справі перенесено на 14.05.2018 р.

Юридичний відділ виконавчого комітету Славутської міської ради