МІСЬКИЙ ЦНАП НАДАЄ НОВУ ПОСЛУГУ

3 16 квітня 2018 року з ініціативи міського голови Василя Сидора та керівника Славутського Центру ПМСД Олега Гаврилюка у ЦНАП виконавчого комітету Славутської міської ради в пілотному режимі розпочався прийом громадян для підписання декларації із сімейним лікарем.

У приміщенні ЦНАП розташоване робоче місце для працівника Славутського Центру ПМСД, який надає кваліфіковану консультацію, має повний перелік всіх лікарів, яких можна обрати, здійснює прийом документів від громадян.

Документи, які знадобляться для підписання угоди з лікарем – Ваш паспорт та ідентифікаційний номер.

Якщо ж Ви підписуєте декларацію з педіатром (чи сімейним лікарем, який буде обслуговувати Вашу дитину), то також знадобиться свідоцтво про народження дитини та документи (паспорт та код) обох його батьків або опікунів.

Згідно з новою медичною реформою декларація підписується безстроково, тобто Вам не потрібно буде перепідписувати її щороку. З іншого боку, якщо Ви вирішите підписати угоду з іншим лікарем, Ви зможете зробити це у будь-який час.

Потім лікар роздрукує декларацію, яку Ви підпишете, у двох примірниках (один із них залишається у Вас), – і з цього моменту Ви можете звертатись до свого лікаря у будь-який час.

Чекаємо на бажаючих підписати декларацію зі своїм сімейним лікарем в міському ЦНАП, який знаходиться по вулиці Миру, 102.