СПІЛЬНИМИ ЗУСИЛЛЯМИ

12 березня у приміщенні Центру підтримки громадських ініціатив відбулося обговорення проекту “Креативного простору”, роботи над яким уже розпочаті в приміщенні комунальної установи «Славутський міський Палац культури».

На зібранні були присутні – міський голова, депутати Славутської міської ради, активісти та представники виконавчого комітету Славутської міської ради.

Присутні обговорили подальші дії щодо створення вищезазначеного закладу та дійшли спільного висновку, що створити його потрібно з мінімальними затратами, а також творчо оздобити та опісля використовувати максимально за призначенням. Адже не обов’язково вкладати великі кошти, коли ми маємо стільки творчих та обдарованих славутчан, які повинні активно включатися в процес.

Нагадаємо, що заклад має бути мультифункціональним та використовуватися творчими спільнотами нашого міста для спілкування, різноманітних розваг, комфортної роботи, професійного та творчого розвитку.

Платформа має об’єднати різні проекти: лекції, майстер-класи, презентації книг та виставки художників, концерти тощо. Простір буде розділений на кілька зон, кожна з яких матиме своє призначення.

Закликаємо усіх бути активнішими, адже на наше переконання сучасні люди не повинні замикатися у власних квартирах, а переходити працювати до коворкінгів, хабів та вільних просторів.

Прес-служба Славутського МВК