ОГОЛОШЕННЯ ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ТА ПРОДОВЖЕННЯ ТЕРМІНУ ПОДАЧІ ПРОПОЗИЦІЙ ДО ПРОЕКТУ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ «ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО ГЕНЕРАЛЬНОГО ПЛАНУ МІСТА СЛАВУТА ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ»

  З метою врахування громадських інтересів та у зв’язку з внесенням змін до  містобудівної документації виконавчим комітетом Славутської міської ради розпочато процедуру обговорення проекту містобудівної документації «Внесення  змін  до Генерального  плану    міста  Славута   Хмельницької   області». В рамках зазначеної процедури  будуть проведені громадські слухання та обговорення проекту містобудівної документації «Внесення  змін  до Генерального  плану    міста  Славута   Хмельницької   області». Громадські слухання відбудуться 24.01.2018 року в Будинку рад(вул. Соборності, 7, з-й  поверх.) о 14.00.

В зв’язку з цим термін подачі пропозицій, зауважень  до  проекту містобудівної документації продовжено до 24.01.2018 року. Ознайомитись з проектом містобудівної документації можна на сайті міської ради https://slavuta-mvk.gov.ua/ (в розділі «Оголошення», Повідомлення про початок процедури розгляду та  врахування пропозицій  громадськості у проекті містобудівної документації  «Внесення  змін  до Генерального  плану    міста  Славута   Хмельницької   області») або безпосередньо в робочий час з 8.00 до 17.15 години в управлінні містобудування, архітектури та капітального будівництва виконавчого комітету Славутської міської ради за адресою: м. Славута, вул. Миру, 102(центр надання адміністративних послуг).

Пропозиції до проекту змін містобудівної документації надаються та приймаються до виконавчого комітету Славутської міської ради в письмовій формі щоденно (крім вихідних) в робочий час з 8.00 до 17.15 години .

Просимо славутчан взяти активну участь у подачі пропозиції та проведення громадських слухань, оскільки від  наявності належно затвердженої в подальшому містобудівної документації, Генерального  плану    міста  Славута буде залежати реалізація прав фізичних та юридичних осіб  в отриманні у власність, користування земельних ділянок та отримання документів дозвільного характеру, що дають право здійснювати будівництво.

Управління містобудування, архітектури та капітального будівництва виконавчого комітету Славутської міської ради.