У Славуті відкрили Різдвяний вертеп

Третій рік поспіль у центрі нашого міста облаштовують яскраву різдвяну інсталяцію – Вертеп. Роблять це у переддень католицького Різдва, аби усі охочі, незалежно від віросповідання, могли відчути дух прийдешнього свята.

Цьогоріч Різдвяний вертеп встановлено спільними зусиллями громадських організацій – Інституту солідарності громад Романа Мацоли та Фонду сталого розвитку «Стара Волинь». А виготовили його місцеві майстри з меблевого цеху «Молоток».
З нагоди відкриття Вертепу до присутніх звернулися священнослужителі славутських храмів – Покрови Пресвятої Богородиці отець Андрій та Костелу Святої Дороти – отець Ян, які закликали усіх славутчан молитися за мир на нашій землі.
Із різдвяними та новорічними святами славутчан також привітали народний депутат України Роман Мацола, представники районної влади Богдан Маршук та Леонід Радзивілюк, а також член Фонду сталого розвитку «Стара Волинь» Валентин Гарбарук.
Від імені міського голови та депутатського корпусу Славутської міської ради до учасників заходу звернулася секретар Славутської міської ради Світлана Медведєва: 
– Шановні славутчани! Ми стоїмо на порозі Нового року, який, сподіваюся, буде доленосним та щасливим. Ми прийшли на відкриття Вертепу, щоб відчути себе частинкою об’єднаної територіальної громади, яка прагне жити в мирі та злагоді з усією Україною.
Світлана Володимирівна подякувала депутатському корпусу Славутської міської ради та усім славутчанам, які взяли участь у створенні споруди.
Згодом на присутніх чекала святкова програма – театралізовані дійства, колядки та конкурси. 

Озвучили захід – працівники управління культури виконавчого комітету Славутської міської ради.
Управління інформаційного забезпечення Славутського МВК