Кубок України з футзалу

З 05 по 08 грудня у місті Чорноморську, Одеської області відбувся Кубок України з футзалу спортивного сезону 2016-2017 років серед юнаків 2002-2003 р. н.

Честь міста Славути захищали вихованці дитячо-юнацької спортивної школи під керівництвом Анатолія Кириловича Кузмінчука.

Прийняти участь у змаганнях приїхали команди з усієї України.

Відповідно до жеребкування команди розподілилися по групах. Протягом 4-ох днів учасники боролися за вихід у фінал.

Вихованці Анатолія Кузмінчука грали з командами із Запоріжжя, Харкова та Одеської області.

Не можемо не сказати, що перед фінальною грою вся команда захворіла і мала повертатися додому. Але дуже хотілося перемоги, тому вирішили продовжити боротьбу.

У фіналі вихованці ДЮСШ «Юність» грали з спортсменами із Запоріжжя, продемонструвавши в черговий раз високий професіоналізм та незламність командного духу.

У нелегкій боротьбі з рахунком 11:2 хлопці посіли ІІІ місце.

Найкраще себе показали у грі Броніч Назар, Козуб Іван, Кондратюк Артем, Кравчук Назар, Мирончук Ярослав, Михалюк Назар, Сержант Юрій, Тихонець Олександр, Федорчук Денис, Федорчук Максим та Шевчук Олександр.

Наполегливість, воля до перемоги та бажання бути найкращими – це те, що завжди характеризувало і продовжує характеризувати команду юнаків, яку очолює тренер ДЮСШ А.Кузмінчук.

Вже не вперше вихованці Славутської дитячо-юнацької спортивної школи приймаючи участь у Всеукраїнських змаганнях з видів спорту, демонструють високий рівень спортивних досягнень.

Вітаємо всіх з перемогою та бажаємо не зупинятися на досягнутому.

Директор ДЮСШ І.Яремчук