Відбувся виїзний день депутата міської ради

Приурочений він був Дню місцевого самоврядування. Депутатський корпус на чолі з міським головою Василем Сидором та секретарем міської ради Світланою Медведєвою ознайомився з роботою наступних закладів та об’єктів.

ДНЗ № 6 «Золота рибка». З 2000 року дитячий садок має фізкультурно-оздоровчий напрямок роботи. Функціонує в дитячому садку 10 груп, з них: група раннього віку, реабілітаційно-оздоровча група, група дітей з вадами зору, логопедична група. Колектив закладу постійно практикує введення інноваційних технологій та методик. Для роботи з дітьми використовуються фіто-, аромо-, дзвонотерапія. Особлива увага приділяється дихальній гімнастиці та масажу. Обладнана сольова кімната з метою загартування та профілактикою простудних захворювань. Працює група дітей з вадами зору, де діти отримують лікувально-корекційну допомогу, логопедичний кабінет, кімната психологічного розвантаження, сенсорна кімната тощо. За рахунок субвенції з державного бюджету міським бюджетам у садочку проведено заміну 34 старих вікон на енергозберігаючі. До кінця року плануються встановити ще 15 нових вікон.

ЗОШ № 1. Знайомство із навчальним закладом розпочалося із котельні, яка працює на альтернативних видах палива. А це особливо актуально у час постійного дорожчання ціни на енергоносії. Котельня такого зразка дозволяє забезпечувати стабільний тепловий режим при умовах суттєвого зменшення вартості за теплопостачання. Ведеться також постійний моніторинг температурного режиму. При необхідності температура піднімається, а на вихідні зменшується аби не було перевитрат.
Виконаний значний обсяг робіт із капітального ремонту будівлі навчального корпусу, а саме – утеплення контурів фасадів з заміною віконних блоків. Цього року було замінено 187 вікон на енергозберігаючі, загальна ж кількість замінених вікон – 211. Завершення даних робіт планується наступного року. Міський голова доручив директору школи вжити заходів для досягнення 35-40% економії енергоносіїв з метою виходу на їх оптимальний режим споживання.

Котельня у мікрорайоні «Сонячний» – є найбільш потужною серед котелень міста. У результаті реконструкції котельні із заміною старих котлів на сучасні енергоефективні, а також заміною насосного парку на малопотужні насоси вдалося значно зекономити на енергоносіях. Але у зв’язку із постійним підняттям цін на газ та електроенергію проводяться заходи щодо використання альтернативних видів палива. Так, частина котельні здається в оренду, де для виготовлення теплової енергії, замість газу, використовуються дерев’яна щепа та пілети. Завезено обладнання для просушки альтернативного палива та його подачі.

Славутська ЦРЛ. Депутати ознайомилися із робою клініко-діагностичної лабораторії. На сьогодні спеціалісти лабораторії завдяки сучасному обладнанню швидко і якісно проводять цілий ряд лабораторних досліджень Лікарі-лаборанти КДЛ працюють на гематологічному аналізаторі, аналізаторі згортання крові для швидкого та якісного обстеження системи гемостазу, аналізаторі електролітів для обстеження водно-сольового обміну, біохімічному аналізаторі для проведення широкого спектру біохімічних досліджень. Завдяки коштам міської ради лабораторія повністю забезпечена реагентами на найближчий час.
Також відвідали депутати хірургічне, дитяче, терапевтичне, кардіологічне та інфекційне відділення. Попри наявність проблемних питань, робота відділень здійснюється злагоджено та стабільно.
Відвідали учасники об’їзду також котельню, яка з цього року забезпечує альтернативним теплом Славутську ЦРЛ.

ТОВ «Аква-Родос». Депутати мали можливість на власні очі побачити виробничий процес підприємства, у якому використовується новітнє обладнання та сучасні технології. На сьогоднішній день компанія займається не лише виготовленням меблів для ванної кімнати, а має широкий асортимент меблів для дитячих кімнат, віталень, спалень тощо. Злагоджено працюють на підприємстві близько 400 працівників. Налагоджено повний цикл безвідходного виробництва, впроваджена система очистки повітря. Така політика компанії зменшує енергетичні витрати, кількість твердих відходів та викиди шкідливих речовин в атмосферу. ТОВ «Аква-Родос» є бюджетоутворюючим підприємством не лише міста, а й області, надійним платником до соціальних фондів, активним учасником громадського життя Славутчини, відомим своєю спонсорською та благодійною діяльністю. Оглянули депутати і котельню, яка працює на відходах самого ж підприємства, не використовуючи додаткових джерел опалення.

Котельня на вул. Я. Мудрого, 49. У свій час тут проведено великий обсяг робіт із заміни обладнання на нове енергозберігаюче, проведені відповідні заходи щодо зменшення втрат води. Тому ця котельня працює в оптимальному та стабільному режимі.

Прес-служба Славутського МВК