Майбутнє без СНІДу

XXI століття принесло нам чимало великих досягнень у вивченні далекого космосу, неабиякий успіх у медицині, генетиці та в багатьох інших галузях науки і техніки. Проте, переступивши поріг минуло сторіччя, людство зіткнулося із нерозв’язаними соціальними проблеми. Найсерйознішим викликом була і залишається ситуація захворюваності на ВІЛ-інфекцію та його кінцеву стадію – Синдром набутого імунодефіциту людини.

1 грудня щорічно відзначають як Всесвітній день боротьби із ВІЛ/СНІДом та порозуміння з хворими цим недугом. Традиційно у рамках цього дня проходять різнопланові заходи, які також мали місце й у нашому місті.

У перший день зими у міському Палаці культури зібралися ті, хто не знаходиться осторонь цієї непростої проблеми, стоїть чи готовий стати на шлях боротьби із нею.

Завдяки спільним зусиллям служби соціально-профілактичної роботи при Центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, відділу у справах сім’ї та молоді, управлінню освіти даний захід вдалося зробити цікавим та насиченим.

Зі своєю промовою звернувся до присутніх представник молодіжного руху Славутчини «Світло миру» Володимир Сокол. Інформативними були виступи лікарів Славутської ЦРЛ Юлії Соколової (завідувач кабінетом «Клініка, дружня до молоді») та Жанни Яковчук (завідувач жіночою консультацією).

Приємно, що у таких заходах активну участь взяла молодь нашого міста, які старанно підготувалися до проведення міської акції «Майбутнє без СНІДу», приуроченої Всесвітньому Дню боротьби з ВІЛ-інфекцією/СНІДом.

У цей день юні представники нашого міста – учні загальноосвітніх навчальних закладів – підготували свої творчі виступи, тема яких була присвячена боротьбі із ВІЛ/СНІДом. У фестивалі агітаційних бригад взяли участь НВК «СЗОШ «Успіх», ЗОШ № 1, № 3, № 4, № 6. Молоді люди активно виступали проти шкідливих звичок, розповідали про важливість та правила ведення здорового способу життя, закликали усіх бережливо та обачно ставитися до свого здоров’я. Заступивши на свій важливий пост, кожна із команд проявила себе неабияк оригінально та творчо: дарували присутнім пісні, вірші, музичні відео-ролики, сценки тощо.

Численні вислови та креда «яким буде твоє майбутнє – вибирати тобі», «бути здоровим чи ні – твій вибір» та багато інших не залишилися поза увагою кожного із присутніх.

Також у рамках проведеного заходу його гості мали можливість проглянути відео-ролики про небезпеку ВІЛ/СНІДу, отримати буклети та газети на дану тематику.

Приємно, що подібні заходи стають міцною основою «відповіді» на цю складну проблему. І ще раз нагадують усім, а особливо молоді, що найбільшою цінністю є життя та здоров’я.

Прес-служба Славутського МВК