В Славуті відкрито сучасний центр обслуговування для споживачів природного газу

Сьогодні, у м.Славута, по вул. Козацька, 27, відбулося урочисте відкриття Центру обслуговування клієнтів. Відтепер споживачі блакитного палива міста та району зможуть в одному місці отримати усі необхідні послуги, вирішити питання щодо розрахунків за газ, приєднання до газових мереж, укладення та переоформлення документації, виготовлення проектної документації тощо.

У Центрі працює автоматизована електронна черга. Програмне забезпечення дозволяє оптимально розподілити клієнтські потоки, а завдяки голосовим повідомленням та електронним табло споживачів інформують щодо наявності і номеру місця вільного фахівця. Адміністратор зони ресепшн завжди готовий допомогти відвідувачу скористатися терміналом електронної черги, сенсорними моніторами для реєстрації Особистого кабінету споживача газу або провести оплату через платіжні термінали.

Перший заступник міського голови Сергій Микульський привітав керівництво та колектив із успішним стартом нового проекту у сфері надання послуг та зауважив, що функціонування центру сприятиме зручному та якісному вирішенню проблемних питань клієнтів.

Прес-служба Славутського МВК

Розміщенно в Без категорії