Виплата пенсій працюючим державним службовцям

14 вересня 2016 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову №622 «Деякі питання пенсійного забезпечення окремих категорій осіб», відповідно до якої визначено що тимчасово, по 31 грудня 2016 року пенсії (щомісячне довічне грошове утримання) особам, які працюють на посадах державної служби в державних органах, визначених Законом України від 10 грудня 2015 р. №889 «Про державну службу», а також на посадах та на умовах, передбачених Законами України «Про прокуратуру», «Про судоустрій і статус суддів», не виплачуються. А у період роботи держслужбовців на інших посадах, пенсія, призначена відповідно до Закону України «Про державну службу» (в редакції 1993 року), розмір якої перевищує 150 відсотків прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, виплачується в розмірі 85 відсотків призначеного розміру, але не менше ніж 150 відсотків зазначеного прожиткового мінімуму.
Обмеження не поширюються на пенсії інвалідів І та ІІ групи незалежно від причини інвалідності; інвалідів війни III групи; ветеранів військової служби та учасників бойових дій, осіб, на яких поширюється дія пункту 1 статті 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».
Вказаною постановою зазначено, що з 1 січня 2017 р. пенсії, які призначені відповідно до Закону України «Про державну службу» (редакція від 16.12.1993р.), у період роботи на посадах державної служби в державних органах, визначених Законом України «Про державну службу» (редакція від 10.12.2015р.), а також на посадах та на умовах, передбачених Законами України «Про прокуратуру», «Про судоустрій і статус суддів», виплачуються в розмірі, обчисленому відповідно до Закону України «Про загальнообовязкове державне пенсійне страхування».
Після звільнення з роботи виплата пенсії поновлюється та проводиться у повному розмірі.
Окрім того, у період до 1 січня 2017 року Кабмін залишив максимальний розмір пенсії на рівні 10740 гривень.

Славутське об’єднане управління Пенсійного фонду України

Розміщенно в Без категорії