Передача будинку в управління співвласників

26 липня розпочато передачу з балансу КП «Славутське ЖКО» першої у місті дев’ятиповерхової будівлі, що розташована на вул. Здоров’я, 17, в управління ОСББ «Здоров’я, 17». 

 Варто зауважити, що в Україні є чимало випадків, коли місцеві житлово-комунальні господарства чинять спротив руху ОСББ, намагаючись залишити на обслуговуванні щонайбільше будинків, особливо нових. Але це не стосується місцевого ЖКО, який за словами його керівника Володимира Яцюка, «не пасе задніх», а безперешкодно передає будівлі власникам за їх бажанням. 
 Процедура передачі передбачає підписання членами комісії, яка утворена згідно з рішенням виконавчого комітету Славутської міської ради та складається з представників ЖКО, об’єднання співвласників та виконавчого комітету міської ради, актів приймання-передачі дахової котельні, мережевого та підживлюючого насосів, точок обліку (лічильників), ліфтів та іншої технічної документації з перевірки технічного стану будинку. 
 Мешканці будинку отримають право самостійно вирішувати питання обслуговування будинку, його комунікацій та внутрішньобудинкових мереж, дахової котельні, прибудинкової території, розраховувати тарифи та визначати найбільш оптимальні і приємлимі для себе, вибирати надавачів послуг або власними силами дбати про свої потреби, щобзабезпечити найбільш комфортні умови проживання. 
 Розпочинаючи процедуру передачі, голова комісії Володимир Яцюк зазначив, що житлово-комунальне господарство спокійно приймає виклик реаліям часу та вживає заходи, аби бути конкурентноздатним на новому ринку послуг. Створення здорового конкурентного середовища у місті з надання комунальних послуг на користь мешканцям міста, що покликане покращити їх якість. 
 На сьогодні більшість документів уже підписані. Процедура передачі будинку в управління об’єднанню співвласників багатоповерхових будівель «Здоров’я, 17» завершиться після погодження Акту списання багатоквартирного будинку з балансу ЖКО сесійним рішенням міської ради. 
 Прес-служба Славутського МВК.
Розміщенно в Без категорії