Показовий інструктаж для охоронців порядку

21 липня на головній площі м. Славута для працівників Славутського відділу поліції ГУНП в Хмельницькій області та Нетішинського й Ізяславського відділень поліції, які входять до його складу, було проведено спільний інструктаж.

Серед присутніх: заступник начальника ГУНП в Хмельницькій області Марчук В.В., начальник управління превентивної діяльності Білянський В.В., голова Славутської РДА Маршук Б.П.

Начальник сектору Роман Личаківський, провівши інструктаж працівникам груп реагування патрульної поліції, що залучаються до охорони публічного порядку в містах Славута, Нетішин, Ізяслав та їх районів, членам громадського формування «Славутський курінь», довів присутнім інформацію про оперативну обстановку на території, що обслуговується.

Керівниками ГУНП в Хмельницькій області наголошено охоронцям порядку про зобов’язання неухильного дотримання законності, поваги та захисту прав і свобод громадян, вжиття усіх можливих заходів для безперервного реагування на заяви та повідомлення та якнайшвидшого виїзду на місце події.

Прес-служба Славутського МВК.

Розміщенно в Без категорії