На контролі ремонтні роботи в закладах освіти

Із настанням літніх канікул у закладах освіти проводяться планові поточні і капітальні ремонти. 15 червня міський голова Василь Сидор разом з начальником міського управління освіти Єльмірою Перепелицею проконтролювали хід виконання ремонтних робіт у дитячих навчальних закладах: №1, №3, №6, №7, №10, у загальноосвітніх школах: №1, №3, №4, №6, №7, НВО №1 «Дошкільний заклад – початкова школа І ступеня», Центрах раннього розвитку дитини «Дивосвіт» та туризму і краєзнавства.

Міський голова цікавився якістю здійснюваних робіт, проведенням енергозберігаючих заходів, прооблемами та планами на найближче майбутнє, щоб школярі та вихованці усіх закладів змогли навчатися та розвивати свої таланти, здібності в комфортних і зручних умовах.

Окрім поточних ремонтів класних кімнат, кабінетів, класних, групових, спальних кімнат, приміщень загального користування, актових та спортивних зал наближаються до завершення капітальні ремонти харчоблоків у ДНЗ №1 та №3, ЗОШ №3 та №6, що супроводжуються заміною необхідної та придбанням нової побутової техніки.

Одночасно з ремонтами приміщень проводяться енергоефективні заходи: здійснюється заміна віконних та дверних блоків, ламп освітлення, встановлення терморегуляторів на кухонній побутовій техніці тощо.

Сучасного вигляду набуває загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1, де проводиться капітальний ремонт будівлі навчального корпусу – утеплення контурів фасадів із заміною віконних блоків.

Завдяки творчій креативності педагогічних працівників у дитячих садочках створюється тепла атмосфера затишку та казки.

При відвідуванні закладів міський голова мав змогу зустрітися з батьками, які також долучилися до робіт. Міська влада висловлює вдячність усім батькам, благодійникам, працівникам закладів, у тому числі і керівникам, що надають допомогу, вкладають свою працю, без яких сьогодні нелегко обійтися.

Прес-служба Славутського МВК.

Розміщенно в Без категорії