До уваги славутчан!

Фахівці хіміко-бактеріологічної лабораторії Славутського УВКГ провели відбір проб та лабораторні дослідження води з 12 природних джерел Славути. Вода з усіх джерел відповідає ДСанПіну 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною».

Разом із тим, слід зазначити, що природні джерела не можуть систематично використовуватись населенням для питних потреб, оскільки вони не є джерелами централізованого водопостачання і відповідно не мають обслуговуючого персоналу. Для таких джерел не встановлені зони санітарної охорони, в межах яких забороняється господарська діяльність.
В зв`язку з цим, якість води з таких природних джерел має нестабільні показники, які залежать від багатьох факторів техногенного та природнього характеру (санітарно-хімічні та санітарно-мікробіологічні показники можуть коливатися інколи протягом одного тижня), що робить її непридатною для споживання людиною і може призвести до виникнення гострих кишкових інфекцій бактеріальної та вірусної етіології, ряду інфекційних захворювань.
Головний спеціаліст з питань охорони здоров’я  Броніч О.В.
Розміщенно в Без категорії