Із сесійної зали

1 липня відбулося засідання 9 сесії Славутської міської ради VІІ скликання, на якій розглянуто 13 питань порядку денного, включаючи блок земельних.

Розглянувши проект- ініціативу міського голови Василя Сидора, депутати дали згоду на організацію співробітництва територіальної громади м. Славути та Ганнопільської сільської об’єднаної, Берездівської сільської об’єднаної територіальних громад, сільських рад Славутського району та м. Нетішин. Таке співробітництво полягає в реалізації спільних проектів у сферах соціально-економічного і культурного розвитку, планування та обліку, бюджету, фінансів і цін, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства, побутового, торгівельного обслуговування, громадського харчування, транспорту та зв'язку, будівництва, освіти, охорони здоров'я, культури, фізкультури і спорту, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, соціального захисту населення, забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян тощо.
В рамках реалізації цього рішення будуть надіслані відповідні пропозиції до зазначених територіальних громад.

У зв’язку з виділенням додаткового фінансування депутатами прийнято рішення з коригування міської Програми оздоровлення та відпочинку дітей в м. Славута на 2015-2017 р.р. Очільник освіти Єльміра Перепелиця докладно зупинилася на організації оздоровлення та відпочинку дітей в освітніх закладах. Зокрема, цьогоріч кількість дітей, які відвідували пришкільні табори з денним перебуванням та профільні загони в позашкільних закладах, збільшилась на третину. За виділені кошти організовані додаткові сніданки для дітей, які оздоровлювалися в закладах освіти, до раціону яких входять фрукти та сік. Вихованці дитячих садочків протягом літа також матимуть змогу споживати натуральні вітаміни.

Надалі депутати   до затвердили Положення про громадський бюджет міста. Це  рішення прийнято з метою забезпечення прав мешканців міста на участь у самоврядуванні. Тобто, славутчани (не депутати) самі мають визначитись, куди і як витратити певну частину коштів із міського бюджету.    Прийняте депутатами рішення має на меті удосконалити співпрацю та налагодити діалог між владою і громадою через залучення громадян до процесу прийняття рішень з розподілу бюджетних коштів на реалізацію їх власних проектів. Для славутчан – це фактична можливість зобов'язати міську владу втілити їх ідеї в життя. Переможців проектів обиратимуть самі мешканці міста в доступній для всіх вікових і соціальних категорій населення формах.

Фінансування громадського бюджету проводитеметься за рахунок коштів міського бюджету, його загальний обсяг становить до 1,5 відсотка затвердженого обсягу власних та закріплених доходів загального фонду бюджету міста Славута на поточний бюджетний період. Як громадянам втілити свої ідеї – у засобах масової інформації буде проведена роз’яснювальна кампанія.

Згідно рішення загальних зборів співвласників багатоквартирного будинку, розташованого за адресою: м. Славута, вул. Здоров’я, буд. 17, депутати передали  будинок в управління об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «ЗДОРОВ’Я 17».

Також місцеві обранці надали дозвіл на передачу в безоплатне строкове користування Громадській організації «Славутська міська організація інвалідів «Союз Чорнобиль» спільно із благодійною організацією «Міськрайонне товариство інвалідів «спинальників» – «ІНВАВІЗ» нежитлове приміщення цокольного поверху площею 22,2 кв. м на вул. Козацькій, 29 строком на 1 (один) рік, уповноважили депутата Деревенчук Оксану Мефодіївну на представництво інтересів Славутської міської ради, затвердили список народних засідателів Славутського міськрайонного суду, внесли зміни до Цільової програми захисту населення і території м. Славута від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2014-1017 роки та Програми забезпечення безпеки перебування людей на водних об’єктах міста Славути на період 2012-2016 років.

Приймаючи рішення з блоку земельних питань, депутати, зокрема, як виключення, надали дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів площею до 36 кв. м. по вул. Середня Гребля з наступною передачею їх у власність Бродюку Олександру Васильовичу, який отримав інвалідність під час участі в антитерористичній операції. За пропозицією депутата Василя Пословського відтепер на кожне засідання сесії готуватимуть довідку про хід забезпечення учасникам АТО земельними ділянками, хоча міський голова зауважив на жорсткому контролі цих питань, що здійснюється у виконавчому комітеті міської ради.

Доповнивши Перелік інвестиційно–привабливих земельних ділянок несільськогосподарського призначення, продаж та продаж прав на які підлягають на конкурентних засадах (земельних торгах), земельною ділянкою, розташованою по вул. Ярослава Мудрого (біля будинку №55 в районі ЗОШ №9) площею 1300 кв. м., затвердивши стартову плату за користування нею та умови продажу права оренди, депутати цим самим надали дозвіл на її реалізацію. Цільове призначення земельної ділянки – будівництво і обслуговування багатоквартирного житлового будинку

При розгляді питання подачі на розгляд та погодження Схеми теплопостачання м. Славути до Мінрегіонбуду, яка майже півроку розроблялася проектантською фірмою ТОВ «АТОН Інжиніринг», несподівано у деяких депутатів виникли певні сумніви. Шестеро місцевих обранців при голосуванні за подачу схеми на погодження до міністерства утримались без обґрунтування саме такого рішення.

З усіма рішеннями та результатами поіменного голосування можна ознайомитися на інформаційному інтернет-порталі міста у розділі «Міська рада».

Прес-служба Славутського МВК.

Розміщенно в Без категорії