Славутчани відзначили 20-ту річницю Конституції України та День молоді

28 червня у міському Палаці культури відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня Конституції України та Дня молоді. 

Виконання державного гімну України під супровід муніципального духового оркестру знаменувало офіційний початок заходу. 
Гостей свята привітав перший заступник міського голови Сергій Микульський та секретар міської ради Світлана Медведєва, які побажали присутнім міцного здоров'я, добробуту, затишку у родинах, мудрості і далекоглядності, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень заради реалізації принципів Основного Закону нашої держави.
Почесною грамотою та цінним подарунком Хмельницької обласної ради нагородили начальника управління освіти виконавчого комітету Славутської міської ради Ельміру Перепелицю. Подяку Хмельницької обласної ради було вручено приватному підприємцю Дмитру Черняку.
За вагомі досягнення у професійній діяльності, сумлінну працю, значний особистий внесок у соціально-економічну розбудову м.Славута, з нагоди відзначення 20-ї річниці Конституції України грамотою виконавчого комітету Славутської міської ради та цінним подарунком нагородили депутата Славутської міської ради Миколу Климковецького; за активне сприяння в реалізації державної молодіжної політики на місцевому рівні, вагомі досягнення у професійній діяльності, сумлінну працю та з нагоди Дня молоді – начальника відділу у справах молоді та спорту виконавчого комітету Славутської міської ради Олександра Косюка; за вагомі досягнення в спорті, активну громадянську позицію – ГО «Боксерський клуб «Патріот» (керівник: Світлана Холшевнік); ГО «Спортивний клуб «Кіокушинкай-карате» (керівник: Сергій Колесник); за вагомий внесок в культурний розвиток м.Славута, активну громадянську позицію – рок-гурт «Ремонт взуття» (керівник: Дмитро Джус). 
Програма заходу була насичена різноманітними творчими номерами, присвячувалася незалежній державі, мальовничій рідній землі, силі духу української нації та безцінним народним традиціям. 
Свої творчі виступи дарували славутчанам талановиті вихованці гуртків Палацу культури, Дитячої школи мистецтв та Будинку дитячої творчості. 
 Прес-служба Славутського МВК.
Розміщенно в Без категорії