До уваги славутчан!

Шановні краяни!

За результатами проведеного конкурсу на кращий проект пам’ятного знаку героям АТО, обов’язковою умовою якого була вимога портретного зображення полеглих під час проведення антитерористичної операції воїнів Славутчини (бажання рідних), найкращим проектом визнано роботу Паламарчука Миколи Федоровича (ізометричне зображення, креслення та короткий опис пам’ятного знаку додаються).

Короткий опис об’єкта благоустрою «Пам’ятний знак Героям АТО»

Конструкція (споруда) складається із трьох наземних частин:

– пагорб (фундамент) з площадкою та сходинками;
– стела трикутної форми з чорного граніту (габро) розміром – 2,5×2,5м.;
– стела трикутної форми з червоного граніту розміром – 3,75×3,75м.

Стела меншого розміру (чорна) розміщена по відношенню до стели більшого розміру під кутом – 45°. Стела більшого розміру на якій розміщуються портрети загиблих, монтується паралельно пішохідному тротуару (по вул. Соборності). По обидва боки від сходинок на передньому плані розміщується два світильники-прожектори з світловим реле з метою підсвітки портретів у вечірній час.

Обидві стели символізують шахтарський край – Донбас з його териконами вугілля, відвалами породи, де і загинули наші земляки.

Лінія злому площини на межі двох стел – символізує зламане життя молодих хлопців, зламану долю їх сімей та рідних.

Внизу кожного ряду портретів воїнів розміщено вінок із лаврового листя – відзнака переможцям, вверху – малий державний герб України.

На стелі зліва на чорному фоні розміщено – орден «Богдана Хмельницького», та орден «За мужність», яким відзначені загиблі (посмертно), малюнок військового (кіборга) та напис: «Вічна пам'ять Героям Славутчини, які віддали своє життя за незалежність України!»

Основа пам’ятника по периметру у вигляді зрізаного пагорба з площадкою 1,2×4 м. та трьома сходинками нагадує історичні пам’ятні знаки минулих століть (козацькі кургани).

Бетонний, армований фундамент (окремі креслення) розраховано з врахуванням ваги конструкції та вітрової нагрузки на зовнішню поверхню споруди (12м2).

У зв’язку з вищевикладеним, організаційний комітет зі встановлення в місті Славута об’єкта благоустрою «Пам’ятний знак Героям АТО» оголошує про початок збору коштів.

Просимо усіх небайдужих громадян, підприємства, установи, організації нашого міста та району долучитися до загальної справи увіковічення пам’яті тих, хто віддав найдорожче – своє життя за свободу і незалежність України.

Орієнтовна вартість гранітної частини пам’ятного знаку (включно з монтажними роботами): 250 тисяч гривень.

Номер рахунку КБ «ПриватБанку»: ОКПО 33361453 МФО 315405 № 26008052418027.

Контактна особа: Суска Таїсія Іванівна (тел: 097 761 35 51).

Голова оргкомітету зі встановлення в місті Славута об’єкта благоустрою «Пам’ятний знак Героям АТО», голова Славутської міськрайонної організації «Солдатські матері Славутчини» Т.І. Суска

Розміщенно в Без категорії