Із сесійної зали

25 березня відбулося чергове пленарне засідання 6 сесії Славутської міської ради сьомого скликання. На засіданні депутати розглянули ряд проектів рішень. 

Про внесення змін до бюджету м.Славути на 2016 рік доповів Сергій Микульський – перший заступник міського голови.
Про затвердження Положення про Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Славутської міської ради в новій редакції та про перелік адміністративних послуг в новій редакції поінформувала Вікторія Крута – керуючий справами виконавчого комітету Славутської міської ради . 
Із блоком земельних питань присутніх ознайомила Лілія Джуренко заступник голови постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, екології, комунального майна, приватизації та адміністративно-територіального устрою. 
Депутати надали згоду на прийняття з державної власності у комунальну власність територіальної громади міста Славути 95,85% акцій, які належать державі в статутному капіталі Публічного акціонерного товариства «Славутський завод залізобетонних виробів» (код ЄДРПОУ 01373341) при умові здійснення Регіональним відділенням Фонду державного майна України по Хмельницькій області підготовки та погодження з відповідними органами пропозицій щодо передачі в порядку, визначеному Законом України «Про передачу об’єктів права державної і комунальної власності», та надання Славутській міській раді повної інформації щодо боргів та зобов’язань Публічного акціонерного товариства «Славутський завод залізобетонних виробів». 
 У різному:
– Міський голова Василь Сидор поінформував присутніх про те, що минулого тижня взяв участь у спільній нараді Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, бюджетному Комітеті Верховної Ради України з питань фінансування професійно-технічної освіти, а також провів засідання Хмельницького регіонального відділення Асоціації міст України.
На усіх вищезазначених засіданнях розглядалися проблемні питання місцевих громад, зокрема, щодо відсутності державного фінансування пільгових перевезень у громадському транспорті, утримання закладів професійно-технічної освіти з бюджетів міст, неприпустимості підвищення тарифів на зовнішнє освітлення і т.д;
– До депутатів із проблемними питаннями звернулися представники громадської організації «Славутське міськрайонне об'єднання учасників бойових дій в зоні АТО». Одразу ж було надано детальне роз’яснення стосовно ситуації, яка склалася з наданням матеріальної допомоги та отриманням земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва;
– Депутат Славутської міської ради Віктор Закурдаєв ознайомив присутніх із
перспективою впровадження децентралізованої інформаційної системи “Розумне місто”, яка має наступні переваги: 
• Інформування населення щодо діяльності державних органів влади
• Можливість отримання оперативної інформації щодо проблем в місті
• Можливість вивчати популярні цілі для капітальних інвестицій
• Можливість розробки модулів під індивідуальні потреби міста
• Покращення рівня обслуговування державними установами в місті
• Контроль роботи влади і комунальних підприємств
• Зручне інформування влади про проблеми міста
• Доступ до актуальної інформації
• Можливість ведення реального діалогу з владою.
Із усіма рішеннями сесії Славутської міської ради Ви можете ознайомитись на офіційному веб-сайті міста – www.slavuta-mvk.gov.ua. 
Прес-служба Славутського МВК
Розміщенно в Без категорії