Щоб місто було привабливим та зеленим

У комунальників міста розпочались роботи по обрізці зелених насаджень. Своєчасна і правильна обрізка спрямована на видалення відмерлих та пошкоджених пагонів, стримування бурхливого зростання і формування красивої крони. Ця кропітка робота вимагає не тільки технічних навичок та вмілого тримання секатора, а й суто дизайнерського підходу, що під під силу працівникам комунальникого підприємства. 

 Ми дуже швидко звикаємо до гарного, різко реагуємо на негатив, але майже ніколи не задумуємось над тим, чиєю працею створюється затишне та охайне обличчя міста. 
 Цього року на вулицях міста буде висаджено 200 дерев клену червонолистого та липи звичайної, 80 декоративних кущів ялівця, гібіскусу, форзиції та барбарису. На клумбах  зростатимуть та милуватимуть око мешканців 200 кущів троянд, які також планується висадити.
 Аби місто стало більш комфортним, пропонуємо долучитись до його озеленення усім славутчанам: облаштувати біля кожного будинку клумби, висадити декоративні кущі чи поділитись ними з комунальниками.
Прес-служба Славутського МВК.
Розміщенно в Без категорії