В Славуті вшанували пам’ять учасників бойових дій

З нагоди вшанування пам’яті учасників бойових дій в Афганістані та на території інших держав, 15 лютого в місті Славута пройшла урочиста хода, яка завершилась мітингом-реквієм біля Меморіалу загиблим в Афганській війні. 

Згадавши поіменно всіх загиблих, панахиду за упокій душ учасників бойових дій відправив протоієрей, отець Петро.
Після молитви з промовою до присутніх звернувся голова Славутської громадської організації «Ветерани Афганістану» Олександр Семенюк, який зазначив, що воїни-інтернаціоналісти, добре знають ціну війни. Обпалені полум’ям десятилітнього кривавого афганського конфлікту, вони одними з перших стали на захист України в теперішній важкий для України час та закликав схаменутись тих, хто розв’язав війну на Сході України. 
Поділяючи всю біль з тими, хто втратив на цій війні своїх рідних і близьких, дітей і чоловіків, віддаючи данину поваги всім учасникам бойових дій, звернувся до присутніх міський голова Василь Сидор. Еталоном порядності та вірності військовій присязі, зразком, на якому виховуватиметься не одне покоління – назвав міський очільник воїнів-інтернаціоналістів та щиро подякував їм за захист Вітчизни і допомогу, що вони надають українським воїнам, які виконують свій обов’язок на Сході. 
Звернулися до присутніх й голова Славутської районної ради Леонід Радзивілюк, військовий комісар Славутського ОМВК Михайло Євтушок, помічник народного депутата Романа Мацоли Людмила Васильєва, які засвідчили велику шану учасникам бойових дій та побажали усім мирного неба. 
Будь-яка війна, як жорно ламає життя багатьох людей. Ця жорстока правда відобразилась невимовною тугою та сльозами на обличчі рідних, близьких, небайдужих славутчан, які поклали до меморілу загиблим воїнам – афганцям вінки та квіти. 
Прес-служба Славутського МВК.
Розміщенно в Без категорії