Відбулася міжнародна конференція

8-9 жовтня міський голова Василь Сидор взяв участь в міжнародній конференції «Індустріальні парки і розвиток промисловості: шанси і виклики сьогодення», що відбулася в конференц-залі стадіону «Арена-Львів», в рамках ХV Міжнародного Економічного Форуму «Україна сьогодні: інвестиції, бізнес, відповідальність». Цей Форум вважається найважливішою подією року в економічному житті Західної України. В ньому взяли участь близько 600 учасників з 15-17 країн світу. В рамках проведення пленарних і секційних засідань обговорювалися важливі питання транскордонного співробітництва, економічного і регіонального розвитку, залучення інвестицій.
Під час конференції були розглянуті такі питання: законодавчі і регуляторні умови для розвитку індустріальних парків в Україні, досвід Польщі та інших країн в сфері створення і розвитку індустріальних парків, використання моделі приватно-публічного партнерства для розвитку інфраструктури промислових територій.
Учасники міжнародної конференції «Індустріальні парки і розвиток промисловості: шанси і виклики сьогодення» обговорили критерії успішного індустріального парку. Провідні міжнародні та українські експерти, зокрема, президент Польсько-української господарчої палати Яцек Пєхота, президент Асоціації індустріальних парків Угорщини Норберт Моруч, Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні Роман Ващук, виконавчий директор Асоціації індустріальних парків України Ігор Николин, керівник групи консультування з управління будівельними проектами KPMG в СНД Юлія Стефанишина, директор Департаменту зі сталого розвитку ДТЕК Вікторія Гриб, заступник голови Львівської обласної ради Валерій П’ятак, вступили у дискусію з наступних питань: «Індустріальні парки як каталізатор розвитку міст і регіонів», «Основні передумови, що потрібні для створення і успішної діяльності індустріального парку», «Який парк виграє в конкурентній боротьбі за залучення інвестора?».
Модератор форуму, Президент Польсько-української господарської палати Олександр Шлапак назвав Міжнародний економічний форум у Львові одним із головних економічних майданчиків, де є можливість відверто поговорити про ситуацію в державі, проблеми бізнесу, конкретні проекти. Однак усі присутні зауважили, що на форум до Львова не приїхали урядовці з Києва, тож організатори заходу пообіцяли донести ідеї, запитання та пропозиції учасників до керівництва України.

Розміщенно в Без категорії