Вітання міського голови Василя Сидора

Дорогі земляки!

14 жовтня український народ відзначає світлий День Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, День створення УПА і відтепер, ще й День захисника України.

Від часів Хрещення Київської Русі і до наших днів свято Покрови Пресвятої Богородиці духовно об’єднувало наш народ, живило його вірою у повсякчасне заступництво Божої Матері за людській рід, за мир і добро на нашій землі.

Історія зберігає багато свідчень того, як вищою волею Пресвята Богородиця боронила українців, наше козацьке військо, надавала воїнам сил у боротьбі з ворогом.

Виховання підростаючого покоління в дусі козацького лицарства – відданості своїй Батьківщині, відтворення козацьких життєвих принципів, історико-культурних традицій – є основою козацького руху сьогодення.

Вірю, що козацтво і надалі залишатиметься в авангарді конструктивних сил, які беруть на себе відповідальність за долю країни, сприяють зміцненню громадянського миру і згоди.

Дорогі захисники Української держави!

Захист незалежності та територіальної цілісності рідної землі в усі часи був покликанням та обов'язком справжніх чоловіків.

Сьогодні на ваші плечі покладена священна місія – боронити рідну землю від окупантів та забезпечити мирне життя свого народу.

Ви стали спадкоємцями високої слави українського козацтва, героїв визвольних змагань і переможців нацизму.

Ваша мужність і професіоналізм уже здобули повагу і вдячність жителів України.

Переконаний, що ви й надалі з честю виконуватимете свій обов’язок перед Вітчизною, надійно захищатимете нашу країну.

Щиро вітаю усіх зі святом та бажаю козацького здоров’я, незламної волі в подоланні труднощів військового буття, надійного родинного тилу, мирного неба над головою й звершення всіх ваших мрій і побажань.

Слава Україні!

Розміщенно в Без категорії