Держава позбавила Славутську міську раду права на апеляцію?

11 серпня цього року закінчився розгляд справи у 1-й судовій інстанції за позовом Славутської міської ради до Кабінету міністрів України «Про визнання протиправної бездіяльності Кабінету Міністрів України та зобов’язання вчинити дії».

Нагадаємо, що йдеться про 3 428,3 тисяч гривень, які держава зобов’язана перерахувати громаді нашого міста в якості збору на соціально-економічну компенсацію ризику населення, яке проживає на території зони спостереження Хмельницької АЕС.
Позаяк у тому-таки судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частину рішення (так зване коротке рішення), яким міській раді відмовлено у позові, а також головним чином через те, що не зважаючи на письмову заяву суд взагалі не надає повного тексту рішення, Славутська міська рада не в змозі подати апеляцію. До речі, зазначене рішення відсутнє й в Єдиному державному реєстрі судових рішень.
Нагадаємо, що відповідно до п.3 ст.160 Кодексу адміністративного судочинства України, у виняткових випадках, складання постанови у повному обсязі може бути відкладено на строк не більше, як 5 (п’ять) днів.
Прес-служба Славутського МВК
Розміщенно в Без категорії