День народження Славути

21 вересня, у Свято Різдва Пресвятої Богородиці Марії, славутчани відзначили День народження свого рідного міста. 

Серед почесних гостей, велелюдний захід відвідали: голови сільських рад Славутської об’єднаної територіальної громади, мери сусідніх міст, а також депутати Хмельницької обласної ради. 
Розпочалося Свято внесенням прапору міста та яскравою ходою установ, організацій і підприємств на чолі з легендарним князем Сангушком. Відтак славутчани та гості змогли на власні очі ознайомитись з соціально-економічним потенціалом міста та переконатися у його помітних досягненнях. 
Під час офіційної частини з вітальним словом до городян звернулися: міський голова Славути Василь Сидор, депутат обласної ради Іван Гладуняк, голова Славутської РДА Богдан Маршук та нетішинський міський голова Олександр Супрунюк.
«Хвилиною мовчання» присутні вшанували пам'ять усіх полеглих за незалежність України воїнів, після чого військовий комісар Михайло Євтушок зачитав наказ начальника Генерального штабу ЗУ України про нагородження шістьох славутчан відзнакою «Учасник АТО».
В свою чергу, очільник міста вручив почесні грамоти, відзнаки, знаки пошани, а також стипендії міського голови найкращим славутським працівникам, громадським діячам та учням.
Продовжилось Свято благодійним концертним марафоном, а завершилось – незабутнім фаєр-шоу та спільним виконанням Державного Гімну України.
Паралельно із заходами на центральній площі, в місті відбулися чисельні змагання з різних видів спорту.
За підрахунками організаторів, протягом трьох днів, в масових заходах з нагоди Дня міста взяли участь понад 23 тисячі славутчан.
Розміщенно в Без категорії